AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (52:88)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 27 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė.

2009 vasario 28 d., Šeštadienis, 00:26 val., peržiūros: 3466

Šiandien(vasario 27d.), Lietuvos Žemės Ūkio Universitete įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" priėmė svečius – "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" ekipą. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo spausti varžovus ir patys puikiai regzdami atakas visiškai perėmė iniciatyvą ir jų persvara laikui bėgant tik didėjo. Puikiai sužaistas paskutinysis ketvirtis (7:20), leido jiems švęsti triuškinančią pergalę,36 taškų skirtumu – 52:88.

Pirmajame ketvirtyje toli gražu nesimatė, kak svečiai iškovos tokią triuškinančią pergalę. Aikštelėje vyko gana atkakli kova, nors ir šeimininkai viso kėlinio metu šiek tiek atsilikinėjo, tačiau skirtumas tarp komandų tikrai nebuvo neįveikiamas. Prieš antrąjį rungtynių ketvirtį svečių komandos pranašumas siekė tik 5 taškus.22:27

Antrasis ketvirtis buvo žymiai mažiau rezultatyvus, tačiau nors ir šio kėlinio rezultatas (10:17) nėra didelis, tačiau šįkart jau buvo gana aiškiai matyti,kad svečių ekipa yra pajėgesnė. Prieš ilgąją pertrauką jų pranašumas buvo pakankamai didelis – 12 taškų.32:44.

Trečiajame ketvirtyje, ko gero, įvyko šių rungtynių lūžis. "Projektų Gama" visiškai perėmė iniciatyvą ir laimėjo šį kėlinį 11 taškų skirtumu, taip savo persvarą padidindami beveik iki triuškinančios – 23 taškų.45:68.

Paskutinysis ketvirtis vyko beveik tokia pat eiga,kaip ir prieš tai buvęs. Svečių ekipa žaidė taip kaip norėjo ir vis labiau didino savo persvarą. Tik kėlinio viduryje atsigavę šeimininkai sugebėjo susiimtiir likusi kėlinio dalis baigėsi rezultatu 7:6. Galutinis rezultatas paskelbė "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" ekipos pergalę, triuškinančiu – 36 taškų, skirtumu. 52:88.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 21 tašką (5 atk. kamuoliai ir 4 rez. perdavimai) surinkęs M.Maziliauskas.17 taškų (5/9 tritaškiai) ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo V.Grinis.16 taškų, 12 atkovotų ir 5 perimti kamuoliai – M>Giedraičio sąskaitoje,

"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" ekipoje išsiskyrė 14 taškų, 19 atkovotų ir 8 perimtus kamuolius surinkęs Ž.Navickas. 13 taškų pridėjo G.Keršis.

Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)