YIT KAUSTA vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (43:87)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu

2008 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 23:10 val., peržiūros: 3211

Šiandien 20:45val., Žalgirio treniruočių sporto salėje įvyko kova tarp "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ir "YIT Kausta" komandų. Jau rungtynių pradžioje parodę kas yra stipresni, nugalėjo "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komanda rezultatu 43:87.

Pirmoje rungtynių pusėje spurtavę į priekį "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos žaidėjai išsiveržė 9 taškais ir laimėją pirmą kėlinį rezultatu 9:17. Prasidėjus antram kėliniui beveik niekas nesikeitė, kaip puikiai žaidė nugalėtojai taip ir toliau puikiai žaidė, po dviejų kėlinių "Projektų Gama GTV & Mobiringas" susikrovę solidžią taškų persvarą, pabaigė pirmą rungtynių pusę 20:36.

Prasidėjus trečiam kėliniui "YIT Kausta" komandos žaidėjams pailsėjus ir išklausius trenerio nurodymų, pavyko neblogai sužaisti ir šį kėlinuką pralaimėjo tik 5 taškais, bet tai tik buvo trečiame kėlinyje. Paskutiniame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" žaidėjai atidavę paskutines jėgas buvo negailestingi ir laimėjo paskutinį kėlinį 9:32, nepalikę jokių vilčių priešininkams.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos treneris teigė, jog komanda išklausius trenerio nurodymų puikiai sužaidė ir įvykdę visus nurodymus nesunkiai rinko taškus.

"YIT Kausta" komandos treneris teigė, jog komandoje nebuvo daug pagrindinių žaidėjų, kas ir lėmė tokį pralaimėjimą.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" savo varžovus palaužė tik antroje rungtynių pusėje (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų gama & Mobiringas" savo varžovus palaužė tik antroje rungtynių pusėje (2009 kovo 03 d., antradienis, 23:56 val.)