BIOPROJEKTAS vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (75:118)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė

Su kamuoliu nugalėtojų ekipos žaidžiantysis vadovas M.Maziliauskas
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 6051

Šiandien 19:00val., įvyko kova tarp dviejų komandų "Bio Projektas" ir "Projektų Gama GTV & Mobiringas", komandos pirma kėlinį pabaigę rezultatu 26:33 neleido spręsti kuri iš jų stipresnė, bet tik prasidėjus antram kėliniui paaiškėjo kas lyderiai, tai buvo "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komanda.

Runtynių pradžioje buvo sunku pasakyti kas šiandien nugalės, "Projektų Gama GTV & Mobiringas" pradėjo žaidimą puikiais taškais, bet į kiekviena iš jų buvo atsakoma taikliu tolimu metimu, todėl buvo sunku pasakyti kas stipresni ir pasibaigus pirmam kėliniui rezultatas buvo 26:33 "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos naudai. Bet prasidėjus antram kėliniui jau buvo aišku kas šiandien nugalės, tai buvo "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komanda laimėjusi ir antrą kėlinuka rezultatu 14:24 ir užbaigė pirmą rungtynių pusę 40:57.

Antroje rungtynių pusėje turintys pranašumą "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ir toliau siautėjo aikštelėje, varžovai niekaip negalėjo jų sustabdyti, o ypač nesustabdomas buvo M.Giedraitis įmetęs net 42 taškus ir atlikęs trigubą dublį (14 atk. kamuolių, 12 išprovokuotų pražangų). Taip pat komanda atliko 25 rezultatyvius perdavimus, tai parodo puikų komandinį žaidimą.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos žaidėjai pasakė, jog komanda puikiai sužaidė, ypač M.Giedraitis kuris kaip minėjo pats, klauso visų trenerio nurodymų, bei atkakliai treniruojasi.

"Bio Projektas" komanda varžybų nekomentavo.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 00:47 val.)