KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & LYTAGRA vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (70:79)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė

Krepšį atakuoja N.Paulauskas
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 3739

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos F pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Kauno energetikos remonto & Lytagros" (šeimininkai) ir "Projektų gamos GTV & Mobiringo" (svečiai) komandos. Ekipos susirinkusiems žiūrovams padovanojo kaip reta gražią, atkaklią ir intriguojančią kovą, kurioje rezultatu 79:70 (13:13; 21:19; 21:15; 24:23) nugalėjo vos 6-is krepšininkus rungtynėms registravę svečiai, tuo tarpu triukšmingai savo sirgalių palaikomi šeimininkai patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone.

Pirmąjį kamuolį atkovojo ir pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Kauno energetikos remonto & Lytagros" komanda, tačiau greitai rezultatą dvitaškiu metimu išlygino "Projektų gama GTV & Mobiringas" (2:2). Ekipos viso kėlinio metu demonstravo protingą ir atsargų krepšinį, o metimus atlikdavo iš paruoštų padėčių, tad rezultatas dažnai buvo lygus (6:6; 9:9), o ketvirtis taip pat baigėsi taikiai (13:13).

Pirmoje antro kėlinio pusėje aikštelėje ėmė dominuoti "Projektų gamos GTV & Mobiringo" komanda, kuri, laimėdama atkarpą 12:2, įgijo 10-ties taškų skirtumą (25:15). Visgi tada "Kauno energetikos remontas & Lytagra" spurtavo 10:0 ir rezultatas vėl tapo lygus (25:25). Vėliau žaidimas išsilygino, komandos apsikeitė keliais taikliais metimais, o prieš didžiąją pertrauką 2-ų taškų skirtumu pirmavo "Projektų gama GTV & Mobiringas" (34:32).

Trečiajame kėlinyje tikrą šou surengė V.Grinis ("Projektų gama GTV & Mobiringas"), kuris per šį ketvirtį pataikė 5-is tolimus metimus iš tiek pat galimų ir padėjo savo komandai laimėti kėlinį rezultatu 21:15, o prieš lemiamą ketvirtį svečiai įgijo 8-ių taškų pranašumą (55:47).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Projektų gama GTV & Mobiringas" spurtavo 14:2 ir įgijo 20-ties taškų pranašumą (69:49). Nors kurį laiką toks skirtumas išsilaikė (72:52), tačiau tada "Kauno energetikos remontas & Lytagra" surengė spurtą 13:0, sumažino savo deficitą iki 7-ių taškų ir vėl sugrąžino į aikštelę intrigą (65:72). Vėliau prasidėjo įvairios taktinės gudrybės, tačiau "Projektų gama GTV & Mobiringas" likusį laiką sužaidė šaltakraujiškai, o paskutinę kėlinio sekundę V.Grinio pataikytas tritaškis metimas įtvirtino svečių pergalę rezultatu 79:70.

Nugalėtojus į pergalę vedė V.Grinis (25 taškai, 7/10 tritaškiai metimai), N.Paulauskas (19 taškų), Mantas Giedraitis (17 taškų) ir Marius Giedraitis (13 taškų).

"Kauno energetikos remonto & Lytagros" komandoje pastebimiausi buvo P.Aleksonis (24 taškai, 7/7 baudų metimai), J.Paužuolis (22 taškai) ir I.Konovalenko (11 taškų).

Pakalbintas "Projektų gamos GTV & Mobiringo" komandos žaidžiantis treneris V.Grinis nuo komentarų susilaikė tardamas, kad džiaugiasi iškovota pergale.

Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė. (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)