PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KK POLICIJA (73:70)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę

2009 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 23:24 val., peržiūros: 4264

Šiandien (04-23) "Babtų" vidurinės sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos" Projektų Gama GTV & Mobiringas" (šeimininkai) ir "KK Policija" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkų ekipai sekėsi gan prastai. Daug klaidų puolime , spragos gynyboje privertė juos atsidurti besivejančios ekipos vaidmenyje. Antroje pusėje svečiai prarado varžybų kontrolę ir perėmusi iniciatyvą "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa jos varžovams daugiau neatidavė ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 73:70 (9:17, 19:16, 26:15, 19:22).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan nerezutatyviai. Pirmoje puseje ekipos dažniau savo atakas užbaigdavo klaidomis , o ne metimais į krepšį. Kėlinuko viduryje abi ekipos pradėjo sparčiau rinkti taškus , o šeimininkai įsiveržė į priekį 9:6. Tačiau šios persvaros išlaikyti ilgai nepavyko , nes varžovams pradėjus aktyviau gintis jų atakos užstrigdavo ir virsdavo greitais varžovų taškais. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 9:17.

Antrame kėlinyje svečiams pavyko susikrauti dviženklę persvarą (12:24). "KK Policija" pradėjo pataikyti ir tolimus metimus , taip padėdami patys sau dar labiau pabėgti į priekį. Tačiau jų sėkmingą atkarpą nutraukė šeimininkų ekipos spurtas pačiame kėlinio gale ir persvara sumažėjo iki 5 taškų 28:33.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė šeimininkų ekipa. Pagaliau prabilo ir vienas iš " Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos lyderių V.Grinis , kuris ir vedė ekipą į šį spurtą. Svečių žaidėjai vis labiau savo jėgas atiduodavo ne žaidimui , o ginčams su teisėjais. Po vieno iš tokio ginčo "KK Policijos" atsarginių suolelis buvo nubaustas technine pražanga. Po šio kėlinio rezultatas buvo 54:48.

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos atidavė visas jėgas. Kėlinio viduryje " Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa turėjo saugią 10 taškų persvarą, bet kelios sėkmingos atakos gynyboje ir pataikyti tolimi metimai svečiams leido sumažinti deficitą iki 2 taškų. Per likusį laiką šeimininkai vėl įgijo 7 taškų persvarą. Lemiamą minutę svečiai pradėjo lemtinguoju spurtu , kuris galėjo atnešti ir pergalę. Sumažinę persvarą iki 5 gavo progą mesti iš eilės net 4 baudos metimus, tačiau pataikę vos du ir praradę kamuolį turėjo tik vieną galimybę išgelbėti varžybas, tai staigi pražanga ir tikėtis netaiklių varžovų metimų. Taip ir atsitiko . Prasižengę prieš vieną iš šeimininkų aukštaūgių žaidėjų svečiai neprašovė ir visi "centro" metimai skriejo pro šalį. Atsikovoję kamuolį svečiai turėjo progą išplėšti bent lygiasias , tačiau per daug uždelsta ataka ir iš sunkios padėties paleistas lemiamas metimas deja skriejo pro šalį . "KK Policijai" teko pripažinti " Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos pranašumą rezultatu 73:70.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų atstovas teigė , kad šiandien pergalė taip sunkiai buvo pasiekta dėl to , kad jo manymu "KK Policija" yra viena iš favoričių ir jo ekipa norejo bent pasipriešinti , o gavosi taip , kad iškovojo pergalę. Iškalbingasis žaidėjas tikisi , kad atsakomosiose varžybose jiems vėl pavyks iškovoti pergalę.

„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:52 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)