BC TAS KIEMAS vs DUMBLAS (56:115)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 21 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Dumblas“ sutriuškino „BC Tas Kiemas“

2009 vasario 21 d., Šeštadienis, 22:05 val., peržiūros: 4815

Šiandien (02.21) Santaros gimnazijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „BC Tas Kiemas“ (šeimininkai) ir svečių – „Dumblo“ komandų. Pradėję rungtynes didžiuliu spurtu, aikštelės svečiai labai greitai įgyjo didžiulį pranašumą, kurį vėliau tik didino. Persvara tapo visiškai triuškinanti, o rungtynės baigėsi rezultatu 56-115.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės staigiais svečių komandos žaidėjų pelnytais taškais į kuriuos A.Cibulskis atsakė taikliu dvitaškiu, svelninančiu rezultatą iki 2-4, tačiau po jo taiklaus metimo pasipylė vien tik taiklus „Dumblo“ komandos metimai, o šeimininkai mėtė pro šalį. Viso to rezultatas toks, kad kėlinio viduryje skirtumas pasiekė 20 taškų (4-24), o iki kėlinio pabaigos dar labiau išaugo. Svečiai puikiai gynėsi ir varžovams per pirmąjį ketvirtį, leido įmesti vos septynis taškus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 7-33.

Antrame kėlinyje „BC Tas Kiemas“ šiek tiek atsigavo, pradėjo pataikyti ir iš toli, bet šiek tiek pristabdyti įsibėgėjusius varžovus, tačiau skirtumas ir toliau augo. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 24-57.

Trečiasis ketvirtis buvo labai panašus į antrąjį. Nors ir šeimininkų komanda stengėsi pasipriešinti savo varžovams, bet šie po „BC Tas Kiemas“ krepšiu darė beveik viską ką tik norėjo. Trečiasis kėlinys baigėsi „Dumblui“ triuškinamai pirmaujant 39-82.

Paskutiniame kėlinyje beliko vienintelis neatsakytas klausimas, ar „Dumblui“ pavyks pelnyti šimtąjį tašką? Ilgai laukti nereikėjo ir jau kėlinio viduryje taikliu tritaškiu P.Žekonis savo komandos rezultatą pavertė triženkliu, tuo pačiu padidindamas skirtumą iki 50 taškų (52-102). Per paskutinias rungtynių minutes skirtumas dar labiau išaugo ir rungtynės baigėsi esant 59 taškų „Dumblo“ pranašumui 56-115.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris S. Steikūnas teigė, kad ši pergalė buvo planuota ir jog tai buvo dviejų visiškai skirtingo lygio komandų rungtynės, kurias „Dumblas“ pelnytai laimėjo.

"ISM" savo aikštėje sutriuškino "BC Tas kiemas" ekipą (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:30 val.)Po įspūdingų pergaliu šaltas dušas - „BC Tas Kiemas“ (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:53 val.)„Studentija“ nugalėjo BC „Tą Kiemą“ (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 23:41 val.)„Dumblas“ ir toliau skandina savo varžovus (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 17:19 val.)"Dumblas" tiesiog sumindė "BC Tas Kiemas", 114 taškų persvara (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Finale „Dumblas“ sugebėjo įklampinti „Robotukų Armija“ ir šventė pergalę (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 17:16 val.)"Dumblas" iškovojo triuškinančią pergalę (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 17:24 val.)"AUTOZOOM" nepaliko vilčių "BC Tas Kiemas" (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 19:25 val.) "Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)