DUMBLAS vs BANGA (112:75)AUKSO LYGA » Draugiškos rungtynės
2009 kovo 22 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Dumblas“ ir toliau skandina savo varžovus

2009 kovo 22 d., Sekmadienis, 17:19 val., peržiūros: 4099

Šiandiena Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Dumblas“ ir svečių ekipa „Banga“ lengva pergalę šventė aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 112:75. Tai buvo 11 iš eilės „Dumblas“ ekipos pergalė.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Banga" komanda, tačiau šeimininkų ekipos žaidėjas persvėrė persvara savo komandos naudai. Vėliau žaidimas išsilygino, o artėjant kėliniui į pabaigą šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą.Taigi rezultatyvus pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 27:18.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai smeigė tritaškį į varžovų krepšį ir juos tai išmušė iš vėžių. Po šio "šalto dušo" svečiai sunkiai rinko taškus,o šeimininkai puikiai atakavo, bet vėliau vėl svečiai šiek tiek atsigavo. Taigi po antrojo kėlinuko skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio skaičiaus 53:35.

Trečiajame kėlinyje "Dumblas" pradėjo ypač atidžiai gintis bei sukurti gražias atakas ir tai greitai davė teigiamų vaisių – laimėtas dar vienas įspūdingas kėlinys ir šeimininkai prieš paskutinį ketvirtį turėjo jau solidų pranašumą 82:54.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, tačiau per jį "Dumblas" neatsipalaidavo, o tik dar labiau padidino turėtą pranašumą, kuris po paskutinio teisėjų švilpuko siekė 37 taškus 112:75.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo Tomas Jorudas pelnęs 19 taškų bei atkovotos 9 atšokusius kamuolius.

"Banga" komandoje rezultatyviausiai žaidė Martynas Genys pelnęs 20 taškų.

Po pergalės komandos treneris sakė, jog tai labai svajota ir laukta pergalė, vyrai buvo labai nusiteikia, stengėmės daryti tai ką norėjome.

Pralaimėjusios ekipos treneris buvo nusivylęs ir sakė, kad komanda subyrėjus, žaidėjai nesusirenka ir viskas, kol susirinkdavome visi tol laimėdavome.

„Dumblas“ sutriuškino „BC Tas Kiemas“ (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 22:05 val.)"Dumblas" iškovojo triuškinančią pergalę (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 17:24 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)"Dumblas" tiesiog sumindė "BC Tas Kiemas", 114 taškų persvara (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Dumblas neturėjo vargo su "Studentija". (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Bangos“ žaidimas „subangavo“ ketvirtame kėlinyje prieš „Kauno SRC“ (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:28 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų Armiją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)"Kentus" įrodė savo pranašumą prieš "Dumblą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:22 val.) "Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)Atkrintamosiose varžybose "Atleto" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:58 val.)