AUTOZOOM vs BC TAS KIEMAS (97:58)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 22 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"AUTOZOOM" nepaliko vilčių "BC Tas Kiemas"

2009 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:25 val., peržiūros: 3366

Šiandien Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko "AUKSO" lygos komandos "AUTOZOOM" ir "BC Tas Kiemas". Nuo pat pirmųjų minučių "AUTOZOOM" pradėjo rodyt savo pranašumą ir po truputį jį didindami laimėjo triuškinančią pergalę rezultatu (97:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "AUTOZOOM" spurtu (16:5). Puikiai gindamiesi šeimininkai visą kėlinį didino savo persvarą ir leido savo varžovams rezultatyviai pabaigti vos 4 atakas per visą kėlinį, taip pat puikiai žaidė puolime ir atitrūko nuo savo varžovų ir pirmąjį kėlinį laimėjo (27:10).

Antrasis ketvirtis nebuvo kitoks "BC Tas Kiemas" ir toliau nesustabde "AUTOZOOM" puolimo. Taip pat 2 "BC Tas Kiemas" žaidėjai surinko po 5 pražangas ir turejo palikti aikštelę, kadangi atsarginių žaidėjų suolelis buvo tuščias taigi žaidė tryse. Tuo tarpu "AUTOZOOM" ir toliau didino skirtumą kuris po dviejų kėlinių jau siekė 27 taškų persvarą (47:20).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "AUTOZOOM" nedideliu spurtu (10:5). Po jo sekė 3 rezultatyvios "BC Tas Kiemas" atakos ir skirtumą pavyko sumažinti iki 23 taškų, tačiau į tai puikiai atsakė "AUTOZOOM" ekipa laimėjusi paskutinę kėlinio atkarpą (9:2) ir po trečiojo kėlinio rezultatas buvo (69:32).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek kitaip nei pastarieji 3, jame nuo pat pirmųjų minučių vyko apyligis žaidimas, komandos apsikeisdavo taikliais metimais, tačiau laimėtojas jau buvo aiškus, taigi nei viena nei kita labai nesistengė, todel rungtynės baigėsi rezultatu (97:58).

Nugalėtojų ekipoje naudingiausias buvo Aivaras Keršis įmetęs 28 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat išsiskyrė Gediminas Vasiliauskas įmetęs 24 taškus ir sugriebęs 9 kamuolius.

Pralaimėjusiųjų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Edgaras Šimkus ir Aurimas Cibulskis įmetę po 23 taškus, bei atkovoję 8 ir 6 kamuolius.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė jog komandos žaidėjai per greit prisirinko pražangų del kurių turėjo palikti aikštelę. O laimėjusiųjų treneris nekomentavo rungtynių

"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)"ISM" savo aikštėje sutriuškino "BC Tas kiemas" ekipą (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:30 val.)Po įspūdingų pergaliu šaltas dušas - „BC Tas Kiemas“ (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:53 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Metų dvikovoje BC "Tas kiemas" triuškinama pergalė (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 23:11 val.)"Autozoom" nusileido "BC Sputrui" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Dumblas" tiesiog sumindė "BC Tas Kiemas", 114 taškų persvara (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 15:23 val.)"Kėdainiai" tik paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Tas kiemas" ekipą (2009 vasario 07 d., šeštadienis, 22:58 val.)„Dumblas“ sutriuškino „BC Tas Kiemas“ (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 22:05 val.)"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 20:13 val.)