IKI DUGNO vs VĖDISANA & KOLUNA (53:59)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 08 d., Antradienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą

2009 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:57 val., peržiūros: 7474

Antradienį (12.08) Vydūno vidurinėje mokykloje įvyko dvikova tarp "Iki Dugno" (šeimininkai) ir "Vėdisana & Koluna" (svečiai). Pirmajame kėlinyje sėkmingiau žaidė svečiai, kurie kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį, o pabaigoje dar truputi padidinę skirtumą laimėjo šį kėlinį. Antrasis ketvirtis šį kartą truputi geriau klostėsi šeimininkams, tačiau jiems pavyko priartėti tik trimis taškais. Trečiajame kėlinyje taip pat nedominavo nei viena ekipa, tik vos stipresni buvo Vėdisana & Koluna" ir skirtumą padidino iki 8 taškų. Ketvitasis kėlinukas buvo beveik identiškas, pradžioje dažniau pasižymėjo svečiai, tuo tarpu pabaigoje šeimininkams geriau sekėsi, tačiau "Vėdisana & Koluna" nors ir pralaimėjo šį klėlinį, bet anksčiau sukauptos persvaros užteko iškovoti pergalę (53:59).

Pirmuosius 5 taškus pelnė šeimininkai ir išsiveržė į priekį, tačiau neilgai trukus į tai atsakė svečiai ir sugebėjo spurtuoti (10:0) taip persverdami rezultatą savo naudai, o likusią kėlinio dalį ir toliau neblogai žaidė, bei kėlinį laimėjo 9 taškų skirtumu (12:21).

Antrasis ketvirtis buvo pakankamai panašus abejom ekipom, nei viena nesugebėjo pernelyg išsiskirti, tik "Iki Dugno" dažniausiai taškus rinko nuo baudų metimo linijos, o svečiai atakuodami iš dviejų taškų zonos, taigi šį kėlinį, tik 3 taškais laimėjo šeimininkai sušvelnindami skirtumą iki 6 taškų (26:32).

Trečiasis kėlinukas buvo panašus į pirmąjį komandų žaidimas nedaug kuo ir skyrėsi, statistiniai rodikliai taip pat buvo gan panašūs (13 atkovotų kamuolių prieš 12) taiklumas taip pat pernelyg nesiskyė (10/4) "Iki Dugno" ekipa, o svečiai (14/6), taigi tai lėmė, jog rezultatas pakito tik 3 taškais (37:45).

Paskutinysis kėlinys, pradžioje puikiai sekėsi svečiams, kurie po spurto padidino skirtumą iki 12 taškų, tačiau varžovai nenuleido rankų ir toliau pavyzdingai stengėsi, nors tai jiems sekėsi pakankamai neblogai, bet pavyti "Vėdisana & Koluna" ekipos nepavyko ir ji šventė pergalę rezultatu (53:59).

"Iki Dugno" komandoje išsiskyrė Ritauras Rakauskas pelnęs 14 taškų, atkovojęs 12 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, tai pat Tadas Čiužas pridėjęs 14 taškų ir surinkęs 5 rezultatyvius perdavimus.

"Vėdisana & Koluna" ekipos gretose rezultatyviausi buvo Tadas Dudzevičius įmetęs 27 taškus, atkovojęs 20 kamuolių, bei surinkęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Vidmantas Lašas pridėjęs 9 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "įtemptos rungtynės, kitos turėtu būti dar sunkesnės išsibalansavo šiek tiek žaidimas, perdaug tikėjome lengvai laimėti, rungtynės vertos komandų, o teisėjam tikrai neturime priekaištų", o pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "fiziškai stipresni už mus buvo, dėl to laimėjo, pritrūko jėgos, jie masyvesni, o mes kūdučiai".

"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)