VĖDISANA & KOLUNA vs KMAIK (83:46)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“

2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 23:27 val., peržiūros: 4213
Ketvirtadienio vakarą Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios „C“ lygos „Iššūkio“ taurės aštuntfinalio varžybos tarp „Vėdisana & Koluna“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai).Jau nuo pirmųjų minučių į šeimininkų gynybos pinkles įklimpę „KMAIK“ krepšininkai sunkiai rado spragų leidžiančių pelnyti taškus. Antrajame kėlinyje šeimininkai puikiai žaidė puolime ir netruko savo persvarą padidinti iki 20 taškų.Nerasdami savo žaidimo svečiai savo varžovams ir toliau leido didinti pranašumą. Galutinis šių varžybų rezultatas 83:46 (16:7, 23:7, 17:12, 27:20) „Vėdisana & Koluna“ iškovojo nesunkią pergalę ir žengė tiesiai į ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Krepšinis.net“ komanda.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo sėkmingiau šeimininkų komandai. Jie pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą. Svečiai taip pat rezultatyviai užbaigė savo pirmąją ataką, tačiau po to sekė ilgos 5 minutės tylos.„Vėdisana & Koluna“ puikiai išnaudojo šią varžovų nesėkmingą atkarpą ir sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (12:2). „KMAIK“ tylą nutraukė T.Lietuvnikas sėkmingai užbaigęs ataką. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 16:7.

Antrame kėlinyje šeimininkai nemažindami tempo tolo į priekį. Puikią atkarpą sužaidęs T.Dudzevičius pelnė 10 taškų iš eilės, taip padidindamas savo komandos persvarą iki 19 taškų (26:7). Svečiams niekaip nesisekė pataikyti , o vaikiškos klaidos dažnai nutraukdavo ataką dar jos nepradėjus. Prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 25 taškai 39:14.

Trečiame kėlinyje aikštėje vaizdas nepakito. Šeimininkai ir toliau kontroliavo padėtį abiejose aikštės pusėse. Žaidimo tempas kiek aprimo ir abi ekipos atsipalaidavo. Prieš ketvirtąjį ketvirtį rezultatas buvo 56:26.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai savo persvarą buvo padidinę iki rekordinės 39 taškų sumos (69:30). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutėm svečiai pradėjo spaudimą. Jų varžovai šiek tiek pasimetė ir pradėjo dažniau klysti. „KMAIK“ tikėjosi sumažinti persvarą iki 20, taip atkurdami šansą „atžaisti“ pralaimėtus taškus namų salėje. Tačiau pritrūkę laiko ir jėgų svečių komandos krepšininkai nesugebėjo to padaryti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 83:46.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris Ž.Zakrasas teigė: „ – Rungtynių pradžioje komandos draugai demonstravo puikų žaidimą. Antroje pusėje kiek atsipalaidavo , tačiau pajutę varžovus susiėmė į rankas ir sėkmingai užbaigėme varžybas.

„Vėdisana & Koluna“ : T.Dudzevičius 25 (13 atk.kam) , A.Giedraitis 21 (10 atk.kam) , A.Abromaitis 12.
"KMAIK" : A.Botyrius 12, V.Apanavičius 9 , T.Lietuvnikas 8.

„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Statybų vizija & LVA” iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)