VĖDISANA & KOLUNA vs LIBORA (77:70)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“

2010 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 5469
Ketvirtadienį (01-21) Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos „G“ pogrupio komandos „Vėdisa & Koluna“ (šeimininkai) ir „Libora“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė įtempta kova. Nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. Šių varžybų nugalėtojui išspręsti neužteko keturiasdešimties minučių. Per pratęsimą krepšys atsirišo šeimininkų snaiperiams ir jie iškovojo pergalę rezultatu 77:70.

Rungtynės prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu. Tačiau pirmiesiems taškų sąskaitos atidaryti jiems nepavyko.Ketvirčio viduryje „Libora“ ekipa sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovų (3:8). Svečiams pavyko persvarą išlaikyti iki kėlinio pabaigos 13:20.

Antrame ketvirtyje „Vėdisa & Koluna“ suaktyvinę gynybą uždarė visus kelius link savo krepšio. Pasinaudodami subyrėjusiu priešininkų puolimu šeimininkai sugebėjo persverti pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 32:28 (19:8).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino. Rezultatas dažnai svyruodavo tiek į vieną tiek į kitą pusę. Paskutinėmis kėlinio akimirkomis rezultatyviai užbaigę ataką į priekį išsiveržė „Vėdisa & Koluna“ komanda 48:46 (16:18).

Ketvirtame ketvirtyje komandos ir toliau žaidė panašaus lygio žaidimą. Įpusėjus laikui svečiai sugebėjo susikrauti penkių taškų persvarą.Tačiau iki kėlinio pabaigos jiems jos nepavyko išlaikyti. Praleidę tolimą metimą į savo krepšį „Libora“ krepšininkai nesugebėjo atsakyti rezultatyvia ataka ir sukūrė progą savo varžovams. Pasinaudoję suteikta galimybe šeimininkai pataikė labai svarbų dvitaškį ir likus trim sekundėm išlygino rezultatą. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo surengti atakos. Keturi kėliniai pasibaigė rezultatu 62:62.

Per pratęsimą fortūna šypsojosi šeimininkų komandai. Paskutinėmis minutėmis „Vėdisa & Koluna“ ekipa pataikė du labai svarbius tolimus metimus , kurie ir nulėmė varžybų pabaigą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 77:70 (15:8).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos strategas sakė „ – Komanda sužaidė geras rungtynes , reikiamu laiku susikaupėme ir iškovojome svarbią pergalę. Priešininkai šiose varžybose sužaidė taip pat labai gerai. „

„Vėdisa & Koluna“ : M.Šateika 15 , T.Dudzevičius 21.
"LIbora" : G.Mickevičius 10 , M.Šumlinskas 13.

„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„BC Sporto Fėja“ sugebėjo nugalėti „Libora“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:49 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Tik po pratęsimo "Kėdainiai" nugalėjo varžovus (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Spurtas antrajame kėlinyje nulėmė „Vėdisana & Koluna“ komandos pergalę (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)