BC TAS KIEMAS vs KAUNO ARTMEDIA (45:103)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos

Tritaškį metimą pelno dienos jubiliatas Karolis Karieta (su kuo ir sveikiname)
2008 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 23:05 val., peržiūros: 5053

Šiandien (11-08) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygos ekipos BC "Tas kiemas"(šeimininkai) ir "Kauno Artmedia" (svečiai). Jau pirmoje varžybų pusėje svečiai įgijo 26 taškų persvarą. Antroje varžybų dalyje atrodė ne ka geriau nei pirmoje. Jų varžovai žaidė fantastišką ir greitą krepšinį. Rungtynes įtikinamai laimėjo "Kauno Artmedia" ekipa rezultatu 45:103 (4:21 , 11:20 , 14:29 , 16:33).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu. Nuo pirmųjų varžybų minučių padėtį aikštėje tvirtai valdė "Kauno Artmedia". Jie savo varžovams taškų saskaitą leido atidaryti tik antroje kėlinio pusėje (16:2). Nemažinę tempo svečiai užbaigė kėlinuką ir turėjo 17 taškų persvarą 4:21.

Antrame ketvirtyje šeimininkai šiek tiek sustygavo žaidimą puolime , tačiau gynyboje vis nespėdavo sugaudyti savo varžovų. Tuo pasinaudoję svečiai ir toliau sėkmingai didino savo persvarą , kuri po pirmųjų dviejų kėlinių siekė jau 27 taškus 15:41.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Artmedia" dar labiau padidino tempą ir milžinišku greičiu tolo nuo varžovų. BC "Tas kiemas" nebeturėjo jėgų priešintis žymiai stipresniam varžovui. Šeiminininkai pradėjo klysti lygiose vietose , o svečiai savo atakas dažnai užbaigdavo greitomis atakomis ir lengvais taškais. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 29:70.

Paskutiniame ketvirtyje nugalėtojas buvo aiškus. "Kauno Artmedia" per šį kėlinuką prie savo jau triuškinamos persvaros pridėjo dar 17 taškų ir iškovojo pergalę 58 taškų skirtumu 45:103.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad ekipa sužaidė puikias varžybas. Jo manymu ekipa pradėjo žaisti komandį žaidimą ir justi vienas kitą aikštelėje, ko nebuvo pirmose jų varžybose. Paklaustas ar tikėjosi tokios lengvos pergalės treneris drąsiai tikėjosi , nes jų varžovai buvo sutriuškinti praėjusiose varžybose. Taip pat pasveikino ir šiandien gimtadienį švenčiantį savo komandos jauniausią kolegą Karolį Karietą.

"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Varaida" nepasigailėjo "Kauno artmedia" ekipos (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kėdainiai" tik paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Tas kiemas" ekipą (2009 vasario 07 d., šeštadienis, 22:58 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"AUTOZOOM" nepaliko vilčių "BC Tas Kiemas" (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 19:25 val.)Nesunki "Kauno Artmedia" pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:03 val.)"Kauno artmedia" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:23 val.)"Kauno Artmedia" iškovojo pergalę svečiuose (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:12 val.)"Dumblas" tiesiog sumindė "BC Tas Kiemas", 114 taškų persvara (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 15:23 val.)Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.)