ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs STATYBŲ OBJEKTAI (88:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę

2007 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 21:14 val., peržiūros: 6329

Šios dienos Įmonių lygos varžybose susitiko "ElektroBalt&Elektros darbai" ir "Statybų objektai" komandos. Po permainingos kovos pirmąją pergalę iškovojo šeimininkų statusą turėjusi "ElektroBalt&Elektros darbų" komanda rezultatu 88:75.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, pelnydami 6 taškus be atsako, tačiau svečiai į tai atsakė panašiu spurtu (5 taškai) ir neleido benutolstantiems šeimininkams "pabėgti". Ir nors kėlinio viduryje abi komandos žaidė apylygiai, visgi "ElektrBalt&Elektros darbai" kėlinuko pabaigoje surengė dar vieną 6 taškų spurtą. Po pirmojo kėlinio 23:15 pirmavo aikštės šeimininkai, kuriuos į priekį vedė puikiai žaidę A.Andriušis (12 taškų) ir M.Petravičius (8 taškai bei 5 atk. kamuoliai).

Antrajame kėlinyje abi komandos labiau dėmesį skyrė puolimui nei ginybai ir šį ketvirtį labiau sekėsi "Statybų objektai" komandai – šį kėlinuką jie laimėjo 3 taškų skirtumu, tačiau prieš didžiąją pertrauką vis tiek turėjo šiokį tokį deficitą. Komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 43:38 šeimininkų naudai.

Trečiajame kėlinyje abi komandos vėl keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau "ElektroBalt&Elektros darbai" vyrai pataikė tris tritaškius paeiliui ir vėl atitolo. Bet svečiai nesiruošė pasiduoti ir po šio tritaškių lietaus kėlinį užbaigė mini spurtu 8:4. Po trijų ketvirčių priekyje buvo šeiminkai vis tuo pačiu 5 taškų skirtumu (60:55).

Ketvirtajame kėlinyje vėl visas dėmesys buvo skirtas puolimui, tačiau vien per šį kėlinį "ElektroBalt&Elektros darbai" krepšininkai įmetė 5 tritaškius, dar pridėjo 6 dvitaškius ir, nors varžovai pelnė 20 taškų, tapo nebepavejami. "ElektroBalt&Elektros darbai" šventė įtikinamą pirmąją pergalę rezultatu 88:75.

Tarp nugalėtojų naudingiausiai žaidė po dvigubus dublius atlikę A.Andriušis (23 taškai ir 12 išprovakuotų pražangų) bei M.Petravičius (23 taškai ir 18 atkovotų kamuolių). Neblogai jiems talkino komandos kapitonas M.Šilingas, pelnęs 18 taškų.

Tarp pralaimėjusiųjų pastebimiausias buvo S.Karnašnikovas (17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių) bei M.Bubnelis, pelnęs 19 taškų.

Pakalbintas nugalėtojų treneris M.Šilingas teigė, kad pirma pergalė yra saldi, tačiau prie jos "ElektroBalt&Elektros darbai" nesustos. Teisėjų darbą treneris įvertino devynetu.

Tuo tarpu pralaimėjusiųjų atstovas S.Karnašnikovas sakė, kad pralaimėjimo priežasti yra ginyba: pradžioje jo komanda neapsigynė ir, nors vėliau priešininkus prisivijo, paskutiniame kėlinyje praleisti tritaškiai neleido laimėti rungtynių. Teisėjams S.Karnašnikovas pretenzijų neturėjo ir juos įvertino dešimtukais.

"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus" (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Ekotermijos servisas" įmetė dvigubai daugiau už "Elektrobalt & Elektros darbai" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)