MIKROVISATA vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (68:50)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai"

Su kaumuoliu patyręs "Mikrovisatos" žaidėjas Audrius Vaivada
2008 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:38 val., peržiūros: 7200

Šį vakarą Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje, antrojo turo varžybose, susitiko dvi "Įmonių" lygos "F" pogrupio komandos : "Mikrovisata" (šeimininkai) ir "Elektrobalt-Elektros darbai" (svečiai). Po nerezultatyvių ir klaidų kupinų rungtynių nugalėjo "Mikrovisata" rezultatu 68-50.

Rungtynes atkovotu kamuoliu pradėjo "Elektrobalt-Elektros darbai" komada, bet taškus pirmieji suskubo pelnyti "Mikrovisatos" krepšininkai. Nuo pat pirmūjų žaidimo minučių pasipylė klaidos tiek vienai komadai tiek kitai, dėl to krepšininkai išsimušė iš vėžių ir dauguma metimų į krepšį skriejo pro šalį. Vistik, šeimininkams pavyko greičiau adaptuotis ir jie pradėjo diktuoti savo žaidimo sąlygas. "Mikrovisatos" privalumas buvo tas, kad jie turėjo daugiau aukštaūgių, kurie sukeldavo daug problemų priešininkams po jų krešiais. Be to svečiai sunkiai tvarkėsi su varžovų gynyba, ko pasekoje "Elektrobalt-Elektros darbai" į savo krepšį praleido nemažai taškų po prarastų kamuolių. Kėlinys baigėsi 17-8 šeimininkų naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 11-2 ir rezultats išsilygino. "Elektrobalt-Elektros darbai" nepradėjo geriau žaisti, o ir gynyba nepagerėjo, tiesiog šeimininkams pradėjo nesisekti. Pamesti kamuoliai ir netaiklūs metimai privertė "Mikrovisatą" išbarstyti turėtą persvarą, o varžovams gal tik truputį suagresyvinus puolimą pavyko pasivyti. Bet kėlinio pabaigoje, po keleto atakų iš eilės, po sėkmingų atkovotų kamuolių, šeimininkai taikliais metimais vėl išsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį 25-21.

Po ilgosios pertraukos "Elektrobalt-Elektros darbai" ir toliau tęsė savo nesėkmių odisėją. Svečiams nesisekė nei užpulti nei apsigynti. "Mikrovisatos" krepšininkai tuo pasinaudojo ir per kėlinį pelnė dvigubai daugiau taškų nei varžovai. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pradėjo labiau išnaudoti savo priekinės linijos krepšininkus, kurie po bandymų mesti stodavo prie baudos metimo linijos, nes būdavo neleistinai sustabdomi. Kėlinys baigėsi rezultatu 45-31 svečiams vis labiau atsiliekant.

Rungtynių pabaigą komandos sužaidė apylygiai, bet šeimininkų turėta persvara buvo neįveikiama kliūtis, trukdžiusi "Elektrobalt-Elektros darbai" ekipai iškovoti pergalę. Klaidų ir toliau komandoms nepavyko išvengti, bet puolimas šiek tiek sustiprėjo. "Mikrovisatos" aukštaūgiai terorizavo priešininkus po krepšiais puolime, o "Elektrobalt-Elektros darbai" D. Kryževičiaus vedami stengėsi neatsilikti nuo varžovų. Rungtynės baigėsi – 68-50 nugalėjus "Mikrovisata" ekipai.

Rezultatyviausias "Elektrobalt-Elektros darbai" ekipoje buvo D.Kryževičius – 24 taškai (6 atk. kam.), jam labai talkino M.Petravičius surinkęs dvigubą dublį : 11 taškų ir 13 atk. kam.

"Mikrovisatos" komandoje daugiausiai pasižymėjo P.Šmitas pelnęs 22 taškus (11 atk. kam.) jo saskaitoje surinktas dvigubas dublis.

"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Ekotermijos servisas" įmetė dvigubai daugiau už "Elektrobalt & Elektros darbai" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Mikrovisata" namuose sutriuškino "Statybų objektus" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:46 val.)"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus" (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)"Mikrovisata" toliau grimzta į lentelės dugną (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:20 val.)