ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs KAUNO TILTAI (67:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84., Kaunas

"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus"

Paulius Malinauskas (Kauno tiltai) atkovoja eilinį kamuolį
2007 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 7328
Paskutinėse šio vakaro rungtynėse, susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos: "Elektrobalt & Elektros darbai" priėmė "Kauno tiltus". Po įdomios ir permainingos kovos pergalę šventė svečiai – "Kauno tiltai" rezultatu 67:74.

Pirmąjį kėlinį abi komandos pradėjo apylygiai, iki kėlinuko vidurio kova vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Antrojoje kėlinio pusėje iniciatyvą į savo rankas paėmė svečiai – "Kauno tiltai" ir po serijos 6:15 baigė kėlinį pirmaudami 15:23.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau dominavo aikštelėje ir be atsako pelnę devynis taškus padidino persvarą iki keturiolikos
taškų (18:32). "Elektrobalt & Elektros darbai" krepšininkai nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti ir kėlinuko pabaigoje spurtavo 10:0, taip sumažindami skirtumą iki keturių taškų 38:42.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai neilgai truko persverti rezultatą savo naudai – po M.Petravičiaus taiklios baudos – 44:43. Kelias minutes
"Elektrobalt & Elektros darbai" neleido varžovams perimti iniciatyvos, tačiau kėlinuko pabaigą daug geriau sužaidę svečiai vėl išsiveržė į priekį 52:55.

Paskutiniojo kėlinio pradžia ir vėl sėkmingesnė buvo šeimininkams, kurie po serijos 9:3 pirmavo 61:58. Deja
"Elektrobalt & Elektros darbai" ekipai nepakako jėgų padidinti ar bent išlaikyti savo pranašumą ir netrukus jau vėl pirmavo "Kauno tiltų" komanda (61:62). Rungtynių pabaigą svečiai ir toliau didino savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 67:74.

Geriausiai tarp nugalėtojų pasirodė Mindaugas Mažeika, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 12 kamuolių, bei Paulius Malinauskas – 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.
"Elektrobalt & Elektros darbai" ekipoje naudingiausias buvo Martynas Petravičius – 16 taškų, 19 atkovotų kamuolių.

"Kauno tiltai" treneris M.Mažeika: "gerai pradėjom rungtynes, išsiveržėm, vėliau atsipalaidavo ir leidom varžovams prisivyti, tačiau pabaigoje mūsų nervai pasirodė stipresni". Rungtynių arbitrus treneris įvertino septynetais.
"Elektrobalt & Elektros darbai" vienas iš trenerių Ramūnas Pabrica neatrodė labai nusiminęs dėl pralaimėjimo, tik paminėjo, jog komanda dar iki nesusižaidusi. Teisėjų darbas trenerio nuomone buvo vertas devynetų.
""
"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)Niūriose rungtynėse "Kauno tiltai" parklupdė "Santerą" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:00 val.)"Kauno tiltai" tapo daugiausiai taškų per pratęsimus pelniusia komanda (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 20:59 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Tiltai", įveikę "Hansabanką" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Puiki "Kauno Tiltų" pergalė (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:27 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Kauno Tiltai" tik po pratęsimo iškovojo pirmą pergalę. (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)