Omega vs Padangynas.lt (65:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Padangynas.lt“ išsvaistė solidžią persvarą ir vos neprisižaidė su „Omega“

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 640

Trečiadienį, gruodžio 13 -ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Padangynas.lt“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svečiai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje ir šį kartą gal ir fortūna buvo „Padangynas.lt“ pusėje, nes „Omega“ neišnaudojo puikios progos paskutinėje atakoje išplėšti pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:66 (17:27, 14:16, 17:15, 17:8).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Žaidimas nebuvo rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos, kurio pabaigoje „Padangynas.lt“ puikiai sužaidė ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu – 17:27. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Omega“ krito į duobę, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus įgijo jau solidžią 18 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje žymiai geriau atrodo šeimininkai, kurie dvigubai sumažino savo deficitą, o jų varžovai atrodė sutrikę. Tačiau paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarė M.Markevičius pataikęs tritaškį su sirena ir atstatė „Padangynas.lt“ komandai dviženklį pranašumą – 31:43.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami neleido varžovams priartėti. „Omega“ vis bandydavo priartėti, tačiau po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai, kurie po trijų kėlinių išsaugojo 10 taškų persvarą – 48:58. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė „Omegai“, R.Urkis pelnė 5 taškus paeiliui ir jie parodė, kad net neketino nuleisti rankų ir labai greit vėl grįžo į rungtynes atsilikdami jau tik 3 taškais, o aikštelėje kova dėl pergalės prasidėjo iš naujo. Nors svečiai likus žaisti tris minutes dar turėjo dviženklį pranašumą (55:66). Vis tik svarbiausiais momentais „Omega“ turėjo nedidelį pranašumą savo pusėje, o „Padangynas.lt“ pradėjo trumpinti atakas, bet metimai tikslo nepasiekdavo ir jie krito į duobę. Rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinę minutę kai M.Blockis greita ataka sumažino skirtumą iki minimumo. Per likusį laiką komandos daugiau nepasižymėjo, nors puikią progą apvogti varžovus turėjusios „Omegos“ gynėjo K. Valiulio metimas skriejo pro šalį ir tai buvo viskas šiose rungtynėse su atgijusia intriga. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:66.

„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po trijų prątesimų išlygino serijos rezultatą prieš „Omega“ (100:89) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:43 val.)„Pastolinis“ gerokai patampė nervus „Omegai“, bet vistiek pralaimėjo (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 00:38 val.)