Bitdefender ‒ Altacom vs Omega (100:89)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Bitdefender ‒ Altacom“ po trijų prątesimų išlygino serijos rezultatą prieš „Omega“ (100:89)

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 17:43 val., peržiūros: 535

Kovo 25 d., sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, aštuntfinalis, kuriame susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Bitdefender ‒ Altacom“ ir svečiai „Omega“.

Rungtynės prasidėjo galingu „Omega“ spurtu ir svečiai atrodė, kad seriją nori pabaigti šiandien (3:21). Visgi šeimininkams pavyko geriau sužaisti kėlinio pabaigą ir tas leido šiek tiek sumažinti atsilikimą (12:22).

Antrajame kėlinyje pranašumą ir toliau išlaikė „Omega“, nors ir šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki kelių taškų (22:27). Visgi dabar geriau kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo (32:42).

Trečiajame kėlinyje „Bitdefender ‒ Altacom“ pradėjo po truputį mažinti atsilikimą nuo priešininkų po trečiojo kėlinuko varžovus teskyrė 4 taškai (50:54).

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės pagaliau perėmė šeimininkai ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį ( 60:56). Tiksint paskutinėm rungtynių sekundėm „Omega“ atsilikinėjo trimis taškais ir taiklus M. Zubavičiaus tolimas metimas išlygino rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti prątesimą (71:71).

Pirmąjį prątesimą geriau pradėjo šeimininkai kurie likus minutei pirmavo 6 taškų persvarą (81:75). Bet taiklus S. Sakalausko tritaškis ir M. Blockio du taškai su pražangą išgelbėjo svečius ir komandos buvo priverstos žaisti dar vieną prątesimą (81:81).

Antrasis prątesimas nebuvo toks rezultatyvus kaip pirmasis, abi komandos turėjo po kelias progas persverti rezultatą į savo pusę paskutinę rungtynių minutę, bet nepavyko, todėl komandos vėl buvo priverstos žaisti prątesimą, jau trečiąjį (87:87).

Trečiajame prątesime „Bitdefender ‒ Altacom“ buvo išsaugoję daugiau jėgų ir prątesimą laimėję (13:2) išlygino serijos rezultatą ir šventė pergalę rezultatu 100:89 (12:22, 20:20, 18:12, 21:17, 10:10, 6:6, 13:2).

„Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjas M.Mikalauskas:

Pasirodo, mes turėjome daugiau jėgų išsaugoję. Pražioje atrodė, kad mirsime, bet iš kažkur atsiradęs antras kvėpavimas leido iškovoti pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Bitdefender ‒ Altacom“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)Kaip ant sparnų antroje rungtynių pusėje žaidę „Bitdefender ‒ Altacom“ nepaliko vilčių „Telia“ ekipai (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 17:49 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)