MRU VSF vs Kauno Rami (93:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 21:11 val., peržiūros: 808

Antradienį Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSF“ ( 5/1) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami“ ( 4/3).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau pirmiieji „MRU VSF“ surengė greitų atakų, kur atitrūko nuo varžovų ( 12:5). Ketvirčio pabaigoje „Kauno rami“ komandos puolimas toliau strigo, o šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą ( 22:12). Antrą kėlinuką svečiai pradėjo sausa atkarpa 5:0, bet „MRU VSF“ greitai atstatė turėtą pranašumą. Po minutės pertraukėlės svečiai niekaip nesustabdė greitų varžovų atakų ir šeimininkai išlaikė pranašumą savose rankose – 41:29.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ pradėjo uraganiniu puolimu ir komandas skyrė 20 taškų. „Kauno rami“ žaidėjai toliau neatrado savojo žaidimo, šeimininkai mėgavosi žaidimo ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 69:48). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „MRU VSF“ triuškinančią pergalę , rezultatu – 93:63 (22:12, 19:17, 28:19, 24:15)

Po laimėtų rungtynių „MRU VSF“ ekipos treneris, R.Palčinskas, kalbėjo:

„Šiai dienai esame stipresni. Aukštaūgiai buvo pranašesni, daug kamuolių atkovojome. Geras nusiteikimas.“

„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)