Vilkijos gimnazija vs Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija (74:84)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 10:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų

2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 19:12 val., peržiūros: 1404

Penktadienį, balandžio 15 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vilkijos“ ir svečių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijų. Jau pačioje susitikimo pradžioje atitrūkę svečiai laikė iniciatyvią didžiąją rungtynių dalį, tačiau per anksti ant laurų užmigę iššvaistė įgytą persvarą ir ketvirtame kėlinuke aikštės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, per likusį laiką spėję susikaupti ir užtikrintai sužaisti garliaviečiai susigrąžino pranašumą į savo rankas ir šventė eilinę pergalę. 74:84 (17:27, 15:17, 21:20, 21:20).

Rungtynes atkarpa 0:7 pradėję svečiai iškart kiek atitrūko, tačiau ilgai netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir „Vilkijos“ gimnazija, taip sumažindama atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau vienintelis savo komandos taškus rinko D.Petkevičius, kuris ir vėl atitolino „Juozo Lukšos“ gimnaziją, tačiau šeimininkų gretose žibėjęs G. Danilevičius neleido priešininkams pernelyg atitrūkti. Vis tik, iki kėlinuko pabaigos geriau pasirodę svečiai įgijo dviženklę persvarą. 17:27.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau puolime ryškiau žibėję svečiai ir toliau didino atotrūkį, tačiau įpusėjus ketvirčiui kelias sėkmingas atakas iš eilės surinkę aikštės šeimininkai prisivijo priešininkus iki aštuonių taškų. A. Tilindės tritaškis kiek atitolino Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnaziją, tačiau čia pat rezultatyvų išpuolį surengę „Vilkijos“ gimnazijos krepšininkai ir vėl sumažino atsilikimą. Nepaisant to, prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę svečiai skirtumą tarp komandų padidino iki dvylikos taškų. 32:44.

Po ilgosios pertraukos šešis taškus iš eilės pelnę svečiai padidino savo pranašumą iki aštuoniolikos taškų, tačiau ilgai nesnaudę „Vilkijos“ gimnazijos žaidėjai čia pat sužaidė sėkmingą atkarpą ir kiek sušvelnino deficitą. Kėlinuko eigoje žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau dar vieną atkarpą geriau sužaidę aikštės šeimininkai ištirpdė deficitą iki vienženklio. Vis tik, kaip jau buvo įprasta, ketvirtį ir vėl geriau užbaigė garliaviečiai, taip susigrąžindami dviženklį atotrūkį. 53:64.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje akivaizdžiai atsipalaidavę svečių krepšininkai įklimpo į greitą varžovų žaidimą ir leido jiems surengti spurtą 13:0, kurio dėka „Vilkijos“ gimnazija ne tik pasivijo varžovus, bet persvėrė rezultatą savo naudai. Pajutę rimtą grėsmę Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos lyderiai D.Petkevičius ir A. Tilindė ėmėsi iniciatyvos ir timptelėjo savo komandą į priekį, taip sugrąžindami jai kelių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos užtikrintai rungtyniavę svečiai vis dėlto išsaugojo pergalę rezultatu 74:84.

„Vilkijos“ gimnazija: Gediminas Danilevičius – 18 tšk., Rokas Vaičiūnas – 16 tšk., Tomas Vyšniauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Arminas Bačiūnas – 13 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija: Dominykas Petkevičius – 36 tšk. (20 atk. kam., 14 išpr. praž.), Arnas Tilindė – 32 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Eimantas Kazakevičius – 12 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 13:41 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)