Vilkijos gimnazija vs Pasvalio Petro Vileišio gimnazija (48:79)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 10:45 val. @ Prienų arena, Pramonės g. 20, Prienai, LT-59140

Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą

2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 20:16 val., peržiūros: 1112

Trečiadienį, gegužės 11 dieną, Prienų arenoje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių Mažosios taurės pusfinalis, tarp šeimininkų rolėje buvusios „Vilkijos“ gimnazijos ir svečių Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pranašumą susikrovę svečiai išlaikė jį visų rungtynių metu, ko pasekoje nepaleido pergalės iš rankų bei iškovojo kelialapį į finalą. 48:79 (9:20, 19:18, 12:19, 8:22).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė keliomis atakomis, po kurių rezultatas dar buvo lygus, tačiau čia pat kelis išpuolius rezultatyviai užbaigę ir varžovų atsako nesulaukę pasvaliečiai įgijo septynių taškų atotrūkį. Kiek vėliau šeimininkų rolėje buvusi „Vilkijos“ gimnazija dar bandė priešintis, tačiau svečių puolimo mašina ir toliau dirbo be priekaištų, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Antrame kėlinuke „Vilkijos“ gimnazijos žaidėjai susiėmė ir po apylygės kėlinuko pradžios sugebėjo atsitiesti bei sumažinti atsilikimą iki kelių taškų. Vis tik, persvaros švaistyti nesiruošę Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazijos žaidėjai prieš ilgąją pertrauką įgijo dešimties taškų persvarą. 28:38.

Po ilgosios pertraukos „Vilkijos“ gimnazija ir vėl kiek sumažino skirtumą tarp komandų, tačiau čia pat septynis taškus be atsako surinkę svečiai atitrūko trylikos taškų skirtumu. Įpusėjus ketvirčiui abi ekipos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau pabaigą geriau sužaidę pasvaliečiai įgijo jau septyniolikos taškų atotrūkį. Paskutinę rungtynių dalį dviem tritaškiais pradėję pasvaliečiai galutinai parklupdė varžovus įgydami 23-ijų taškų atotrūkį. Bėgant laikui šeimininkai dar bandė kurti intrigą, tačiau mažas blykstelėjimas buvo greit užgesintas, ko pasekoje užtikrinta pergale bei kelialapiu į finalą džiaugėsi Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija. 48:79.

„Vilkijos“ gimnazija: Tomas Vyšniauskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Vaičiūnas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Gediminas Danilevičius – 8 tšk.

Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija: Domantas Ilgutis – 28 tšk., Jokūbas Rutkauskas – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Paulius Petrikonis – 15 tšk. (21 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Visas rungtynes iniciatyvos iš rankų nepaleidusi Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija pasidabino aukso medaliais (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vilkijos“ gimnazija iškovojo bronzą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:24 val.)Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 14:05 val.)„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 13:41 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)