BC „Boom“ vs ICE (86:95)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję

2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 15:59 val., peržiūros: 806

Sekmadienį, spalio 11 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 rungtynės tarp BC „Boom“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviu abiejų ekipų žaidimu – „ICE“ daugiausiai rėmėsi taikliais tolimais metimais, tuo tarpu BC „Boom“ sėkmingai užbaigdavo atakas rezultatyviais prasiveržimais. Pirmas kėlinukas pasibaigė taikliu S. Pakalniškio tritaškiu paskutinę kėlinio sekundę, po kurio „ICE“ pirmavo 24:29.

Antrajame kėlinyje ir toliau svečius į priekį patraukė P. Vilko ir J. Snudaičio tolimi šūviai, BC „Boom“ – A.Jančenko ir L. Aleksiūno rezultatyvus žaidimas, o aikštelėje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Įpusėjus susitikimui – minimali „ICE“ persvara 45:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „ICE“ pasinaudojo tuo, kad nesėkmingą atkarpą puolime sužaidė šeimininkai ir labai greitai įgijo dviženklę persvarą 49:63. Nors A.Jančenko ir sumetė kėlinio pabaigoje aštuonis taškus, tačiau svečiai išlaikė dviženklę persvarą – 60:72.

Ketvirto kėlinio pradžioje BC „Boom“ iškart priartėjo iki 74:78. Bet tada „ICE“ spurtavo, vėl įgijo dviženklę persvarą ir atlaikę šeimininkų šturmą iškovojo trečią pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 86:95 (24:29, 21:17, 15:26, 26:23).

T.Jonkus („ICE“):

Smagu, kad sekmadienį susirinkome bent jau septyniese bei džiaugiamės, kad žaidimas gerėja su kiekvienom rungtynėm, to norime ir toliau. Ačiū komandai.

Saulius Pakalniškis

„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 20:01 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)