Rimo & Patikima linija vs ICE (71:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 17:20 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 18:49 val., peržiūros: 697

Sekmadienį, rugsėjo 27 dieną, Gariavos Jonučių progimnazijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau pirmo kėlinio antroje pusėje „ICE“ į priekį kiek patraukė R. Belopetravičiaus ir P. Vilko rezultatyvus žaidimas, kuris leido svečiams po pirmo kėlinio būti priekyje 17:23.

Antrojo kėlinio pradžioje „ICE“ iškart įgijo dviženklę persvarą, bet „Rimo & Patikima linija“ labai greitai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo priartėti iki dviejų taškų skirtumo. Įpusėjus susitikimui – 37:39.

Trečiajame kėlinyje po J. Snudaičio metimų svečiai vėl nutolo iki aštuonių taškų pranašumo, vėliau prie jo prisidėjo į greitas atakas puikiai bėgęs R.Belopetravičius ir „ICE“ po trijų kėlinių priekyje 57:70.

Lemiamame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ sugebėjo dar priartėti iki aštuonių taškų deficito, tačiau svečiai arčiau priartėti jau nebeleido. Galutinis susitikimo rezultatas 71:80 (17:23, 20:16, 20:31, 14:10).

7 išpr. praž.

„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 20:01 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)