Rimo & Patikima linija vs BC „Boom“ (79:58)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 17:29 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“

2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 20:01 val., peržiūros: 700

Spalio 4 diena, Garliavos Jonučių progimnazijoje buvo sužaistos "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės, C pogrupio varžybos tarp šeimininkų Rimo & Patikima linija bei svečių- BC „Boom“. Ketvirtą kėlinį 17 taškų laimėję šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę rezultatu: 79:58 (12:15, 21:17, 16:13, 30:13)

Pirmajame kėlinyje abejoms komandoms reikėjo laiko, kol pelnys pirmuosiuosius taškus. Tiksint šeštai pirmojo kėlinio minutei, komandos įsivažiavo bei baigė pirmą ketvirtį apylygiai-12:15. Antrajame kėlinyje, komandos žaidė rezultatyviai. Geras svečių komandos žaidėjo J. Venckevičiaus žaidimas (8tšk), leido BC „Boom“ atsilaikyti prieš gerą Rimo & Patikima linija komandinį žaidimą. Rezultatas po antrojo kėlinio- 33:32.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai geriau metė dvitaškius nei svečiai (6/11,55% prieš 3/7, 43%), tai leido Rimo & Patikima linija po trečiojo kėlinio išsaugoti minimalų pranašumą- 49:45. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai spurtavo. Geras dvitaškių(70%) bei tritaškių(57%) pataikymas leido Rimo & Patikima linija susikrauti solidu pranašumą bei švęsti įtikinamą pergalę rezultatu: 79:58.

Deividas Leonavičius

„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)