Kazlų Rūdos „Ataka“ vs Lietuvos sporto universitetas (95:84)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vienu metu net 25 taškų prnašumą turėję Kazlų Rūdos „Ataka“ išsaugojo prnašumą iki rungtynių pabaigos

2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 405

Lapkričio 18 dieną 20:40 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „B“ lygos rungtynės, kuriose susitiko Kazlų Rūdos „Ataka“ ir „Lietuvos sporto universitetas“. Rungtynes laimėjo Kazlų Rūdos „Ataka“ rezultatu 95:84 (29:24, 28:14, 20:25, 18:21).

Rungtynes komandos pradėjo gražiu ir lygiu žaidimu. Šeimininkai po kiekvienai progai pasitaikius bėgo į greitas atakas ir puikiai išnaudojo varžovų klaidas. Savo ruožtu „Lietuvos sporto universitetas“ puikiai rengė pozicines atakas. Kėlinio pabaigoje M.Sadauskas sumetė du tolimus metimus paeiliui ir išvedė komandą į priekį rezultatu 29:24. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo pratęsdami spurtą iki 17:0, po kurio komandas jau skyrė 15 taškų. Iki kėlinio galo svečiams nepavyko atrasti žaidimo ir sumažinti atsilikimo. Po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo Kazlų Rūdos „Ataka“ 57:38.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos sporto universitetas“ išėjo susikaupę ir pasiruošę grįžti į rungtynes. 2 minutes svečiai aktyviai dirbo gynyboje ir po truputį mažino skirtumą, tačiau staiga užstrigo puolime, varžovai tuo pasinaudojo ir per ateinančias 2 minutes sužaidė atkarpą 10:0 bei susigrąžino 25 taškų pranašumą. Toliau iki kėlinio galo rezultatas beveik nesikeitė ir tik kėlinuko gale „Lietuvos sporto universitetas“ sužaidė puikią atkarpą ir prieš lemiamą kėlinį aptirpdė varžovų pranašumą 77:63. Ketvirto ketvirčio pradžioje svečiai toliau mažino atsilikimą kol komandas skyrė tik 9 taškai, tačiau Kazlų Rūdos „Ataka“ nepabūgo varžovų spurto ir tik jiem sustojus surengė savąjį bei susigrąžino dviženklį pranašumą. Iki rungtynių pabaigos „Lietuvos sporto universitetas“ bandė priartėti prie varžovų, tačiau Kazlų Rūdos „Ataka“ atlaikė visus varžovų mėginimus ir šventė pergalę rezultatu 95:84.

Arnas Balčiūnas

38 taškus per pirmą kėlinį sumetę „VDU“ išsaugojo pranašumą (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)I lygos atkrintamosiose: Lietuvos sporto universitetas turėjo pripažinti Kazlų Rūdos „Ataka“ pranašumą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)