Kauno švara vs Vilmista (57:72)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 16 d., Antradienis, 19:55 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams

2019 balandžio 16 d., Antradienis, 21:15 val., peržiūros: 638

Antradienį, Balandžio 16 – ąją dieną, Kauno švaros salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 tarp C pogrupio, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Vilmista“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu 5:0. Svečiai pirmuosius taškus pelnė tik trečiąją minutę 8:2. Sužaidus penkias minutes svečiai atsigavo ir jau sumažino atsilikimą iki 2 taškų, bet paskui vėl pradėjo klysti ir „Kauno švara“ pataikė 2 tolimus metimus ir dar 2 taškus ir jau turėjo dviženklį pranašumą – 17:9. Per likusi laiko beveik niekas nesikeitė ir šį ketvertį laimėjo „Kauno švara“ rezultatu – 19:14.

Vis tik jau antrame ketvertį „Vilmista“ su varžovais pradėjo žaidė lygiai ir persvere rezultatą savo naudai – 21:25. Šeimininkai per penkias minutes pataikė tik 2 taškus ir padarė daug klaidų, bet padarė kelias greitas atakas sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 26:29. Nors „Kauno švara bandė susižaisti ir daryti mažiau klaidų, bet svečiai šį ketvertį buvo pranašesni ir susikrovė 12 taškų persvarą – 26:38.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę svečių krepšininkai iškart surengė spurtą 2: ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Į tai keliais taškais atsakę aikštės šeimininkai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau po jų iškart sekė dar vienas „Vilmista“ spurtas, kurio dėka po trijų ketverčių komandas skyrė aštuoniolika taškų – 38:56. Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir visą eigą kontroliavę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose bei iškovojo pergalę rezultatu – 57:72.

„Vilmista“ komandos žaidėjas E.Plenta: Mūsų pergalę šiandien atnešė komandinis darbas.

„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)