Vilmista vs Hidraulinės sistemos (67:75)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67)

2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 750

Kovo 27d., Trečiadienį, 20:25val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Vilmista“ ir svečiai – „Hidraulinės sistemos ‒ 2“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo ramiai, tiek viena, tiek kita ekipa keitėsi taškais. Praėjus kiek daugiau nei 4 pirmojo ketvirčio minutėm „Vilmistai“ pavyko atsiplėšti 5 taškais, tačiau ilgai netrukus svečiai rezultatą išlygino (13:13). Antroji kėlinio dalis klostėsi panašiai, kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę šeimininkai užbaigė pirmąsias 10 minučiu su 2 taškų pranašumu – 21:19. Antrąjį ketvirtį sėkmingai pradėjo „Vilmistos“ krepšininkai, o svečiams nepavyko pelnyti taškų kiek daugiau nei 6 kėlinio minutes, o tuo pasinaudoję šeimininkai susikrovė 10 taškų pranašumą – 35:25.

Po antrojo kėlinio duobės „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi atsitiesti. „Vilmista“ sėkmingai išlaikė pranašumą ir užbaigė trečiąjį ketvirtį su 15 taškų persvara – 55:40. Ketvirtąjame kėlinyje svečiai tikrai neketino kelti baltos vėliavos ir po tragiško antrojo bei trečiojo kėlinių sėkmingai atsitiesė. „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ krepšininkai per ketvirtąjį kėlinį sumetė net 35 taškus ir pasiuntė varžovus į visišką nokautą – 67:75 (21:19, 14:6, 20:15, 12:35).

„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.)