Lietuvos geležinkeliai vs Vilmista (74:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Didysis finalas
2019 gegužės 14 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“

2019 gegužės 14 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 932

Gegužės 14 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2019 komandos „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Vilmista“. Komandos stojo žaisti finalo rungtynių. Nors visų rungtynių metu priekyje buvo „Lietuvos geležinkeliai“, tačiau jie nei akmirkai negalėjo būti ramūs, nes varžovais vis lipo jiems ant kulnų ir kova tęsėsi iki pat paskutinių akimirkų. Vis tik „Lietuvos geležinkeliai“ išsaugojo persvarą savo rankose ir laimėjo „Iššūkio“ taurės auksą 74:67 (22:11, 19:16, 11:22, 22:18).

Rungtynių pradžioje komandos gana sunkiai rinko taškus, žaidimas buvo lygus ir nerezultatyvus. Vis tik įpusėjus pirmąjam kėlinukui „Lietuvos geležinkeliai“ pataikė seriją tolimų metimų, tai lėmė komandos spurtą ir dar to pačio ketvirčio metu jų pranašumas tapo dviženklis. Nors vėliau ekipų žaidimas išsilygino, bet „Lietuvos geležinkeliai“ visą laiką išlaikė didesnį ar mažesnį pranašumą savo rankose. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 41:27.

Antroje rungtynių dalyje „Vilmista“ nenuleido rankų, komanda žaidė kantriai, geriau darbavosi gynyboje, o skirtumas tirpo, kol galiausiai liko vos vienas taškelis. „Lietuvos geležinkeliai“ atlaikė šį išbandymą, komanda vėl prisiminė tolimus metimus ir svarbiausiais momentais juos metė tiksliai. Rungtynių pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ išlaikė nedidelę persvarą savo rankose ir iškovojo pergalę rezultatu 74:67.

„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)