Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Kauno švara (89:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 805

Trečiadienį, balandžio 17 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 1 etapo, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- Menų kambarys & BC „Rhino“ bei svečių- Kauno švara. Užtikrintai antrą rungtynių pusę sužaidę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 89:63 (14:11, 25:21, 24:12, 26:19).

Pirmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai: abejos komandos keitėsi nesėkmingais metimais. Įpusėjus pirmam kėliniui, po svečių komandos žaidėjo Luko Kadžio taiklaus dvitaškio, rezultatas tarp komandų buvo minimalus (7:9). Tačiau, šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir po pirmojo kėlinio, spėjo įgyti trijų taškų persvarą (14:11). Antrajame kėlinyje komandos įsivažiavo.Dėka gero V. Kamarūno žaidimo, Menų kambarys & BC „Rhino“ laikė persvarą. Tačiau į jų gerą žaidimą greitai sureagavo Kauno švaros krepšininkai:E.Stulginskas ir L.Kadys, kurių taiklūs dvitaškiai, neleido svečiams įgyti įtikinamos persvaros.

Trečiajame kėlinyje, šeimininkai įjungė penktą pavarą ir po truputį didino savo turėtą pranašumą. Kauno švaros krepšininkai nerado priešnodžių prieš V. Kamarūno puikų žaidimą, to pasakoje, rezultatas po trijų kėlinių buvo:(63:44)-šeimininkų komandos naudai. Kėtvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau žaidė susikaupę, neleisdami svečiams prisivyti.Įpusėjus ketvirtam kėliniui, Kauno švaros komandos žaidėjas E. Stulginskis dar bandė švelninti komandos situaciją, tačiau gerą gynybą ir užtikrintumą pademonstravę šeimininkai,vis labiau tolo ir po 40 minučių,rezultatas buvo:89:63- šeimininkų komandos naudai.

„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)