Požeminės linijos ‒ POLI vs 1944 (86:52)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 766

Trečiadienį, balandžio 25 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Požeminės linijos – POLI“ bei svečių „1944“ komandos. Praktiškai visų rungtynių metu šeimininkų komanda pirmavo. Be didesnių pastangų šeimininkų komanda šventė lengvą pergale.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad šeimininkai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą – 29:4.

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo „Požeminės linijos – Poli“ komanda 43:23.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Požeminės linijos – Poli“ komandos naudai, per antrajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 25 taškus, o „1994“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo – 68:37.

Ketvirtajame kėlinį rezultatas buvo jau aiškus, savo didesnį norą laimėti parodė šeimininkų komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 86:52.

„Požeminės linijos – Poli“ komandos treneris T.Šiaulys: Šiandien priešininkų komanda buvo silpnesnė, tai ir lėmė mūsū pergalę.

,,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51) (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 21:44 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)