VDU vs Reunion (71:72)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą

2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 610

Trečiadienį VDU sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "VDU" ir "Reunion".

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo "VDU", kur svečiai greitai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 11:2). "Reunion" sunkiai sekėsi išjudinti savo puolimą, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai įsivažiavo, bet pranašumo sumažinti nepavyko (25:13). Antrą ketvirtį "Reunion" pradėjo sausa atkarpa 10:0 ir komandas skyrė tik du taškai. "VDU" toliau sunkiai sekėsi išglaudyti varžovų zoninę gynybą ir svečiai skaičiavo 10 taškų atotrūkį – 34:44

Po ilgosios pertrauko "VDU" įjungė aukštesnę pavarą ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandos žaidė taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 55:55). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kur likus žaisti 20 sekundžių "VDU" neišnaudojo komandinių pražangų, o "Reunion" puikiai ištampė varžovus ir šventė pergalę minimaliu skirtumu. Galutinis rezultatas – 71:72 (25:13, 9:31, 21:11, 16:17)

15 taškų

Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)