VDU vs R2P Sport (112:85)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką

2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 344

Kovo 24 dieną VDU sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "VDU" priemė svečius "R2P Sport" komandą. "VDU" buvo laimėję šešis kartus ir keturis kartus buvo pralaimėję. "R2P Sport" sąskaitoje buvo trys pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 6:4 pirmavo "VDU". Baigiantis pirmai kėlinio pusei "VDU" persvara buvo padidėjusi iki septynių taškų (13:6). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "R2P Sport" pataikė kelis tritaškius, po kurių septintą minutę rezultatas tapo lygus (15:15). Devintą minutę keturių taškų persvarą turėjo "R2P Sport", bet kėlinio pabaigoje "VDU" taikliu tritaškiu išsiveržė į priekį (24:23).

Sužaidus pirmas dvi minutes "VDU" pirmavo rezultatu 28:27, o "R2P Sport" paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (33:33). Antroje kėlinio pusėje spurtą surengė "VDU", kurie aštuntą minutę pirmavo rezultatu 43:33, o "R2P Sport" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinys baigėsi rezultatu 51:39. Antrame kėlinyje "VDU" didžiąją laiko dalį spaudė varžovus ir tai leido jiems įgyti pranašumą.

Trečiojo kėlinio pirmomis minutėmis aktyviai žaidžiantys "VDU" pamažu didino persvarą, prasidėjus penktai minutei skirtumas padidėjo iki 20 taškų (63:43), o minutės pertraukėlės paprašė "R2P Sport". Septintą minutę "VDU" vis dar turėjo solidžią persvarą (74:52) ir "VDU" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 21 taškas (79:58).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis "VDU" išsaugojo 22 taškų persvarą (58:80). Per likusį laiką "VDU" išsaugojo solidžią persvarą ir neleido varžovams atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 112:85.

Naurius Kavaliauskas

„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)