ICE vs Rimo & Patikima linija (97:83)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale

2023 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 573

Gegužės 4 dieną, 20:30 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurės 2023 komandos "Rimo & Patikima linija" (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). "Rimo & Patikima linija" komanda susirinko vos penkiese ir jau nuo pat pradžių paleido varžovus tolyn. Vis tik rungtynių pabaigoje "Rimo & Patikima linija" sugebėjo kažkiek atsitiesti, o "ICE" komandai teko padirbėti dėl pergalės. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:83 (23:9, 30:23, 27:25, 17:26).

Jau pirmojo ketvirčio metu "ICE" ėmė tolti, naudojosi varžovų trumpu suoleliu ir augino skirtumą. "Rimo & Patikima linija" antrame kėlinuke atgaivino savo puolimą, bet visiškai nesusitvarkė gynyboje ir tai leido pirmauti "ICE" komandai rezultatu 53:31.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo lygus ir skirtumas išsilaikė apie 20 taškų. Vis tik "Rimo & Patikima linija" pavaišino varžovus tritaškių seriją ir skirtumą sumažino per pus. "ICE" buvo priversti imti pertraukėlę ir galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 97:83.

Vaidas Čižinauskas

„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Alligator“ po pratęsimo palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Į ketvirtfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)