Lietuvos geležinkeliai vs Alumnita (108:40)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė pergalę pažemindami „Alumnitą“

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 912

Trečiadienį, balandžio 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Alumnitos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pradėję talžyti varžovus aikštės šeimininkai atitrūko ir pasiekė pergalę daugiau nei triuškinančiu rezultatu. 108:40 (27:9, 21:9, 23:16, 37:6).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtą 15:0 surengę aikštės šeimininkai atitrūko. Tik gerokai vėliau savo taškų sąskaitą atidarę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą, bet ir toliau greitame puolime nesulaikomai žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ po pirmojo kėlinio jau turėjo aštuoniolikos taškų persvarą. Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau vieną po kitos sėkmingos atakos rengę šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami net trisdešimties taškų atotrūkį. 48:18.

Po ilgosios pertraukos žaidimas visiškai nesikeitė ir „Lietuvos geležinkeliai“ toliau tolo nuo varžovų, ko pasekoje po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė jau net 37 taškus. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir jame apsukų nemažinę aikštės šeimininkai tiesiog talžė varžovus, ko pasekoje šventė pergalę nepadoriu 68-ių taškų skirtumu. 108:40.

„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Beveik visas rungtynes priekyje žengę „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su „Šančiais“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)Alumnita neatlaikė komandos Šančiai gero žaidimo (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 16:39 val.)