Tie geresni vs Grande (64:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Nepralaimėjusių komandų mūšyje ‒ „Grande“ pergalė

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 19:39 val., peržiūros: 797

Trečiadienį, lapkričio 28 dieną, VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Tie geresni“ bei svečių „Grande“. Kova tarp komandų vyko praktiškai visų rungtynių metu. Didžiąją dalį jų priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau svečiai nuostabiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau keturių taškų pranašumą įgijo aikštelės šeimininkai. Visgi, tada jie krito į duobę ir praleido atkarpą 7:0 bei rungtynių iniciatyvą. Tačiau ilgai „Tie geresni“ neatsilikinėjo ir netrukus persvėrė rezultatą, taip sėkmingai užbaigdami ketvirtį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:13. Antrojo kėlinio pradžioje „Grande“ ir toliau strigo varžovų gynyboje ir sunkiai krapštė taškus. Tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie greitose atakose atrodė pakankamai solidžiai ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavę svečiai surezgė sėkmingą 10:0 atkarpą ir braukė savo atsilikimą iki minimumo. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkams pavyko kiek nutolti nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:28.

Trečiojo kėlinuko metu komandos žaidė pakankamai apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Didžiąją kėlinio dalį skirtumas tarp komandų keitėsi gana neženkliai. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:45. Lemiamo ketvirčio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir likus žaisti tris minutes, „Tie geresni“ turėjo trijų taškų pranašumą. Likus žaisti jau tik minutei, rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet taiklų tritaškį smeigė „Grande“, apsigynė ir dar stojo mesti dviejų baudų metimų, likus žaisti 40-čiai sekundžių. Prie baudų metimo linijos jie neklydo, o per likusį kėlinio laiką „Tie geresni“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 64:71.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):
“Ketvirtame kėlinyje buvo mes geresni“.

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Grande“ pergalę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)M. Karausko vedama „Grande“ nesunkiai susitvarkė su E. Kelerio vedama „KMAIK“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)