Baubilas & Verslo pasaulis vs Pelias (79:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę

2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 952

Gegužės 10 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 komandos „Baubilas & Verslo pasaulis“ (šeimininkai) ir „Pelias“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkai, kurie puikiai atakavo iš toli ir kelis kartus buvo nutolę per dešimties taškų atstumą, tačiau antroje rungtynių dalyje „Pelias“ sugebėjo atsitiesti. Skirtumas ne tik išnyko, bet svarbiausiais momentais tiksliau sužaidę „Pelias“ krepšininkai sugebėjo nutolti ir finišavo pergalingai. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:89 (24:21, 22:17, 16:28, 17:23).

Rungtynių pradžia buvo gana banguota, komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, tačiau nei viena pusė taip ir nepasiekė ženklesnio pranašumo. Vis tik nesunkiai buvo galima pastebėti, kad „Baubilas & Verslo pasaulis“ žaidėjai gauna labai daug laisvės atakuojant iš toli, o tą jie puikiai išnaudojo. Net 9 tritaškiai metimai per pirmuosius du kėlinukus leido jiems nutolti, o skirtumas kelis kartus pasiekė dešimties taškų ribą. Gana rezultatyvus ir greitas žaidimas vyko iki pat ilgosios pertraukos, o „Baubilas & Verslo pasaulis“ pirmavo rezultatu 46:38.

Antroje rungtynių dalyje „Pelias“ dar labiau koncentravosi gynyboje, uždarė varžovų lyderius ir sugražino intrigą. Skirtumas mažėjo, kol galiausiai intriga sugrįžo ir viskas prasidėjo iš naujo. Abi komandos žaidė ne tik kovingai, bet ir gana kietai, tad aikštelėje netrūko emocijų ar diskusijų su teisėjais. Vis tik svarbiausiais momentais „Pelias“ sužaidė geriau, sėkmingai provokuojamos pražangos leido atitrūkti ir jų panašumas pirmą kartą pasiekė dešimties taškų ribą. „Baubilas & Verslo pasaulis“ dar bandė skubotai gelbėtis, bet laiko ir likusių jėgų jiems neužteko. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:89.

„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:40 val.)„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:07 val.)„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 00:15 val.)