Baubilas & Verslo pasaulis vs VU KHF (78:63)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 22:28 val., peržiūros: 826

Gegužės 17 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baubilas & Verslo pasaulis“ priemė svečius „VU KHF“. „Baubilas & Verslo pasaulis“buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „VU KHF“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o netrukus ir taikliais tolimais metimais (5:5). Šeštą minutę rezultatas buvo lygus (10:10)Netrukus spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (18:10). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Baubilas & Verslo pasaulis“ išsaugojo įgytą pranašumą (22:15).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė „VU KHF“ (22:19). Sužaidus šešias minutes kėlinyje komandas skyrė penki taškai (27:22). Netrukus spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (32:22). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šeimininkų persvara padidėjo iki 13 taškų (37:24).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (39:26). Penktą minutę tritaškį pataikė „Baubilas & Verslo pasaulis“, po kurio šeimininkų persvara padidėjo iki 18 taškų (46:28). Vėliau „VU KHF“ pamažu mažino varžovų persvarą. Devintą minutę komandas skyrė 10 taškų (48:38). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (52:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (58:50). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę komandas vis dar skyrė aštuoni taškai (69:61). Netrukus spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (78:61). Baigiantis rungtynėms taikliu dvitaškiu „VU KHF“ sumažino varžovų persvarą (78:63). „Baubilas & Verslo pasaulis“ iškovojo antrą pergalę, o „VU KHF“ pralaimėjo antrą kartą.

„Baubilo & Verslo pasaulio“ treneris: „Šiandien persvarą įgijome pirmoje rungtynių pusėje ir gerai, kad pavyko ją išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Šiandien komanda žaidė greitai, kartais atrodė lyg galvas pametę. Bet matyt buvo užsidegimas rungtynėms ir didelis noras laimėti.“

„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:40 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:07 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 09 d., antradienis, 22:03 val.)