Kauno Rami vs Pelias (54:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 16 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 00:15 val., peržiūros: 1038

Vėlų gegužės 16 –os dienos vakarą, įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017, D pogrupio rungtynės, tarp aikštelės šeimininkų – „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių „Pelias“ ekipų. Šeimininkai pogrupio lyderiams atkakliai priešinosi vos vieną kėlinį, o atsipalaidavę žaidę svečių žaidėjai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 54:83 (10:14, 18:27, 17:16, 9:26).

Pirmajame kėlinyje tarp ekipų vyko atkakli kova. Kietai žaidę šeimininkų žaidėjai gerokai išmušė iš vėžių nesusikaupusius svečių žaidėjus, o puikaus Š. Petraičio žaidimo puolime dėka, „Kauno Rami“ ekipa buvo įgijus keturių taškų pranašumą (10:6), tačiau paskutinėmis kėlinio minutėmis „Pelias“ komanda spurtavo 0-8 bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo keturiais taškais – 10:14.

Antrajame kėlinyje „Pelias“ ekipa ir toliau buvo ant bangos. Nesužaidus nė dviejų minučių ketvirtyje, svečių pranašumas išaugo iki dviženklio (10:21). Svečiai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą visą kėlinį, o vienu metu jie pirmavo net septyniolika taškų (17 min. 20:37), tačiau neišlaikė koncentracijos iki kėlinio pabaigos ir leido varžovams kiek aptirpdyti pranašumą – 28:41.

Po ilgosios pertraukos komandos sugrįžo nusiteikusios absoliučiai skirtingai – „Kauno Rami“ ekipa buvo pasiryžusi iš paskutinių jėgų „sugrįžti“ į rungtynes, o tuo tarpu „Pelias“ ekipa mėgavosi žaidimu ir aidint juokui ant atsarginių žaidėjų suolelio, ramiai kontroliavo rungtynių padėtį. Tiesa, nors skirtumas tarp komandų beveik visą ketvirtį svyvaro ties septyniolika taškų, prieš pat lemiamas dešimt rungtynių minučių, šeimininkams ir vėl pavyko aptirpdyti varžovų pranašumą – 45:57.

Pirmąsias dvi ketvirtojo kėlinio minutes „Pelias“ ekipa vis dar leido varžovams „išlikti“ gyviems rungtynėse, tačiau galiausiai susiėmę ir pademonstravę tikrąjį savo ekipos pajėgumą, tiesiog smaginosi aikštelėje. „Kauno Rami“ komandai akivaizdžiai trūko jėgų, todėl svečiams net pernelyg nesistengiant gynyboje, ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų išaugo iki nepadoraus. Galutinis rungtynių rezultatas – 54:83.

Po rungtynių pakalbintas komandos vadovas Domantas Kučinskas, teigė, jog tai buvo tiesiog lengvos rungtynės jo ekipai:

Buvo lengvos rungtynės, pirmas dvi laimėjom, dabar atsipalaidavę žaidėm ir va, viskas gerai.

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 09 d., antradienis, 22:03 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:40 val.)„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:07 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)