Pelias vs VU KHF (72:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 01:07 val., peržiūros: 924

Pirmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Pelias“ bei svečių „VU KHF“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gana fiziškai, agresyviai ir apylygiai. Tačiau ketvirto kėlinio pradžioje „Pelias“ ekipai pavyko atitrūkti nuo savo varžovų, įgyti dviženklį pranašumą ir ramesniais žingsniais pabaigti rungtynes pergale.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie per pirmą kėlinio pusę leido savo varžovams pelnyti vos tris taškus ir tuo metu turėjo šešių taškų pranašumą. Vėliau jiems pavyko padidinti savo pranašumą iki aštuonių taškų, bet tuomet sekė aštuoni paeiliui „VU KHF“ taškai, kurie leido jiems išlyginti rezultatą. Likusio kėlinio metu komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:19. Antrajame kėlinyje komandų puolimas kiek sustojo. Kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau tuomet 11:0 spurtą surengė „Pelias“ ekipa ir įgijo kiek ženklesnį pranašumą. Visgi, jiems jo išlaikyti nepavyko ir kėlinuko pabaigoje „VU KHF“ vėl priartėjo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:29.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir staigiai susigrąžino aštuonių taškų pranašumą. Tuomet komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug ir nepakito. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, komandas skyrė jau devyni taškai, bet kėlinuko pabaigoje kur kas geriau atrodė svečių ekipa ir sumažino savo deficitą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:49. Lemiamą rungtynių ketvirtį „Pelias“ pradėjo 10:2 spurtu ir įgijo jau dviženklį pranašumą. „VU KHF“ per pusę ketvirčio buvo pelnę vos du taškus ir tai smarkiai jiems atsiliepė. Likusių rungtynių metu šeimininkai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynes ir „VU KHF“ ekipai net neleido pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 72:62.

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 09 d., antradienis, 22:03 val.)