Celsis vs Callcredit (71:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis tik per plauką atsiliko nuo Callcredit

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 00:56 val., peržiūros: 700

Antradienio vakarą Įmonių lygoje jėgas aiškinosi Celsis(šeimininkai) ir Callcredit(svečiai) vyrai. Rungtynių pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie po V.Jurkevičius dvitaškio pirmavo 5:0, tačiau be pagrindinių savo lyderių susirinkę šeimininkai, net negalvojo pasiduoti. Juos į priekį vedė R.Drulia, kuriam gerai sekėsi kovoti po krepšiais ir sėkmingai užbaiginėti netaiklių komandos draugų metimus. Po pirmo ketvirčio rezultatas atspindėjo atkaklią kovą aikštėje 12:13 Callcredit naudai. Antrajame kėlinuke komandos toliau keitėsi pirmaujančiosios rolėmis. Kėlinuko pabaigoje pasirodęs Celsis žaidžiantysis treneris L.Pečkaitis kaip reikiant timtelėjo savo komandą į priekį. Išprovokavęs dvi pražangas jis paeiliui sumetė penkis baudos metimus ir taip prasidėjus paskutinei antro kėlinio minutei sugrąžino Celsis minimalų pranašumą. Per likusį laiką komandos įmetė po tris taškus ir į didžiąją pertrauką išėjo 34:33 pirmaujant Celsis.

Dramatiškai rungtynės vyko ir toliau. Nei vienai komandai nesisekė „perlaužti“ rungtynių sau naudinga linkme. Trečiojo kėlinio pabaigoje trim taškais dar priekyje buvo šeimininkai, tačiau su lig sirena paleistas V.Jurkevičius metimas pasiekė tikslą ir prieš paskutinę mačo dalį įsivyravo pusiausvyra 52:52. Intriga nedingo iki pat susitikimo pabaigos. Koja kojon visą ketvirtąjį ketvirtį pražingsniavę likus 20sek. svečiai turėjo puikų šansą išlyginti rezultatą, tačiau antrasis M.Zaveckas baudos metimas nepasiekė tikslo ir prie baudų linijos jau stojo oponentai. A.Tamulionis sugebėjo prašauti pro šoną abu kartus, tačiau puolime atkovotas kamuolys suteikė dar du šansus R.Ivanavičius. Vis gi sėkmės „dievas“ ko gero buvo apsivilkęs ne tuos marškinėlius, o likus dvi sekundes sunkus M.Lavrentjevas metimas buvo sustabdytas neleistinai. Šis vaikinas nuo baudų linijos neklydo, o likus sekundei desperatiška Celsis ataka baigėsi niekuom ir fantastišką pergalę šventė svečiai.

Callcredit komandos strategas T.Konovalovas po rungtynių nebuvo patenkintas savo komandos pasirodymu, tačiau geriau blogai žaidžiant laimėti, negu gerai žaidžiant pralošti

Celsis treneris L.Pečkaitis teigė: sveikinam priešininkus, aišku jie nesitikėjo tokios kovos, mes žaisdami antru penketuku vos neišlošėm. Aišku šiandien teisėjų švilpukai stulbino tiek mane, tiek žiūrovus. Nėra kuo džiaugtis.

Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė „Callcredit“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Callcredit“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)