MRU VSA vs Pro Angels (70:84)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 08 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70)

2019 sausio 08 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 798

Sausio 8d., Antradienį, 20:20val., Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „Pro Angels“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, per pirmąsias minutes susikrovę 7 taškų pranašumą (11:4). Kėliniui įpusėjus „Pro Angels“ atsigavo ir greit persverė rezultatą, tačiau tolimais metimai pirmąjame ketvirtyje bombardavę „MRU VSA“ užbaigė ketvirtį 8 taškų pranašumu – 28:20. Antrąjį ketvirtį spurtu pradėjo svečiai, 10 taškų be atsako pelnę „Pro Angels“ persverė rezultatą savo naudai (28:30). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė apylygiai, tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigoje vėl atitolo šeimininkai – 44:38.

Antrojs rungtynių pusės pradžioje „Pro Angels“ pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą ir didžiąją trečiojo kėlinio dalį vijosi, tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko periimti iniciatyvą ir „Pro Angels“ užbaigė trečiąjį kėlinį turėdami 3 taškų pranašumą – 61:64. Ketvirtame kėlinyje „MRU VSA“ įkrito į duobę, šeimininkai per paskutinį kėlinį sugebėjo pelnyti tik 9 taškus, o solidų žaidimą demonstravę svečiai įtikinamai šventė pergalę – 70:84 (28:20, 16:18, 17:26, 9:20).

„Pro Angels“ Komandos treneris: Karolis Ugintas:

Pirmoje pusėjė nelabai sekėsi apsiginti, praleidom, nežinau, apie arti 20 tritaškių, tik geros gynybos dėka antroje pusėje galėjome persverti tą rezultatą ir laimėti varžybas, nes be gynybos šiandien niekaip nebūtume laimėję, plius varžovai pataikė beveik viską ką metė. Reikėjo įmesti 1 tašku daugiau, tą ir padarėm, o gal net ir daugiau.

5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78) (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:22 val.)„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo““ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „MRU VSA“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)