Pro Angels vs MRU VSA (84:78)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 30 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

5-iese susirinkę „Pro Angels“ nugalėjo „MRU VSA“ (84:78)

2019 balandžio 30 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 687

Balandžio 30d., Antradienį, 20:15val., Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, pirmosios pusfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Pro Angels“ ir sveičiai – „MRU VSA“.

Už vėlavimą rungtynių pradžioje technine pražanga buvo nubausti „Pro Angels“, tačiau šeimininkai rungtynes pradėjo 8:0 atkarpa. „Pro Angels“ ir toliau sėkmingai žaidė rungtynių pradžioje, o likus kiek daugiau nei 2 minutėm padidino pranašumą iki 9 (19:10). Visgi, po 3 minučių sausos atkarpos puolime, sugrįžo ir „MRU VSA“ surengę 7:0 spurtą atsilikimą sumažino iki 2 taškų, bet šeimininkai geriau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą – 24:17. Antrojo kėlinio pradžioje „Pro Angels“ padidino pranašumą iki dviženklio, tačiau po to sekė Ž. Jašino 10 taškų atkarpa, po kurios ekipas skyrė 1 taškas (30:29). Po pirmosios rungtynių dalies – 45:40.

Trečiąjį kėlinį efektyviai pradėjo šeimininkai, aukštą tempą palaikę „Pro Angels“ susigražino 8 taškų persvarą, tačiau antrojo ketvirčio dalyje šeimininkų puolimas šiek tiek sustojo, o gerai kėlinį užbaigę „MRU VSA“ sumažino skirtumą iki 3 – 59:56. Ketvirtąjį kėlinį ekipos pradėjo apylygia kova, o praėjus kiek daugiau nei 2 minutėm „MRU VSA“ išlygino rezultatą (65:65). Įpusėjus ketvirčiui „Pro Angels“ nutolo 6 taškais, tačiau svečiai skirtumą greit ištirpdė. Rungtynių pabaigoje ekipas skyrė vos 2 taškai, tačiau 2 techninėm pražangom nubaustas O.Margelis suteikė šansą varžovam užbaigti rungtynes, o tuo pasinaudoję šeimininkai iškovjo pirmąją serijos pergalę – 84:78 (24:17, 21:23, 14:16, 25:22).

Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)Nesunkioje kovoje “Pro angels” nukovė “R2P Sport – S/M” komandą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:41 val.)