BK Centre vs UNITED & Detagama (34:102)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 21 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa

2013 rugsėjo 21 d., Šeštadienis, 16:41 val., peržiūros: 2988

Šį šeštadienį, rugsėjo 21d. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2013 turnyro rungtynės tarp „UNITED & Detagama“ ir „BK Centre“ ekipų. Čia didesnio pasipriešinimo nesulaukę „UNITED & Detagama“ iškovojo lengvą pergalę, kuri ko gero jau "kišenėje" buvo ir po pirmo kėlinuko, rezultatu 102-34.

Jau nuo pat pirmojo kėlinuko pradėjo dingti intriga rungtynėse. Svečių komanda pradėjo sparčiai bėgti į priekį, tuo tarpu "BK Centre" komandai visiškai nesisekė pataikyti iš žaidimo. Žaidimas klostėsi tokiu pačiu scenarijumi, svečių komanda bėgo į priekį ir rinko lengvus taškus, o šeimininkai vis bandė pastaruosius sulaikyti, deja, bet jiems sekėsi prastai. (8:30)

Antras kėlinys didesnių staigmenų nepateikė. "BK Centre" komanda jame sukrapštė tuos pačius 8 taškus, o „UNITED & Detagama“ irgi panašiai – 29. Svečiai visiškai dominavo aikštėje ir žaidė atsipalaidavę, tuo tarpu šeimininkai nors ir bandė gintis, bet beprasmiškai. (8:29)

Trečias kėlinukas buvo geriausias "BK Centre" komandai. Geriausias todėl, kad jų varžovai įmetė tik 20 taškų, o ir patys pelnė 10. „UNITED & Detagama“ vis rotavo sudėtimi, kartais keitimai būdavo iškart visų penkių žaidėjų, o tai reiškė, kad jie dėl rezultato nesijaudino, tiesa, nebuvo ir ko. (10:20)

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas, kurį reikėjo sužaisti, ir nors atrodė, kad "BK Centre" komandai reikia apmažinti skirtumą, tai padaryti nebuvo jos jėgoms. Vėl žaidimas vyko į tą pačią pusę. Taigi galutinis rezultatas 34-102 „UNITED & Detagama“ naudai.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos žaidėjas teigė, kad komanda dar tik pradeda įgauti formą, ir vėliau turėtų būti dar geriau, o juokaudamas dėl esamo rezultato pasakė, kad juo yra nepatenkintas.

"BK Centre" : Anton Kozlov (8), Vitalij Plimanov (8), Kirilo Zamgaev (8)

„UNITED & Detagama“ : Leonardas Ivanovas (17), Donatas Gudeliauskas (16), 5 rez. perd, Giedrius Jevstignejevas (14), Aurimas Karbauskas (12)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2013 rugsėjo 22 d., 11:34 val.

BK CENTRE strikes again! Bijokite visi nauja banga iš Rytų atvilnija...

„UNITED & Detagama“ lengvai nugalėjo „Kėdainius“ (2013 spalio 05 d., šeštadienis, 14:35 val.)„UNITED & Detagama“ be didesnio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)“United & Detagama“ nepajuto jokio pasipriešinimo iš “Chemcentro“ (2013 rugsėjo 24 d., antradienis, 23:54 val.)Mindaugo Dilio vedami „Kėdainiai“ sutriuškino BK „Centre“ ekipą (2013 rugsėjo 28 d., šeštadienis, 17:05 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)„UNITED & Detagama“ užtikrintai žengė į „Kauno Mero“ didžiosios taurės finalą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Kauno Mero Didžiosios Taurės“ finale po permainingos ir emocingos kovos triumfavo „Sporto Manija ‒ Oto“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)BK "Centre" kovingu žaidimu įveikė "Nepyk" komandą (2013 spalio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę (2013 spalio 12 d., šeštadienis, 17:56 val.)