Nepyk vs BK Centre (57:65)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 spalio 14 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

BK "Centre" kovingu žaidimu įveikė "Nepyk" komandą

Krepšį atakuoja nugalėtojų lyderis Justas Furmanavičius
2013 spalio 14 d., Pirmadienis, 23:24 val., peržiūros: 1507

Šiandien (10.14d.) Saulės gimnazijoje įvyko Kauno mero taurės rungtynės tarp vietos "Nepyk" ir svečių BK "Centre" krepšininkų. Visas rungtynes stabiliai žaidę svečiai įveikė šeimininkų ekipą, pastarieji vis negalėjo pritaikyti savo žaidimo, tu otarpu BK "Centre" puikiai žaidė. Būvo situacijų kada pastariesiems ir sėkmė šypsojos, ypač metimų su bauda, kamuolys pašokinėdavo ant lanko ir įsisukdavo į krepšį, bet nugalėtojai lieka nugalėtojais, o šiandien jie buvo Bk "Centre" (57:65).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių ekipos taškais, tačiau jų varžovai netruko į tai duoti atsakymą. Pagirtinai dėl atšokusių kamuolių kovoję BK "Centre" ėmė tolti tik kėlinio pabaigoje, tačiau jie buvo pirmieji, kurie pareiškė didesnį norą į pergalę. Kada komandas skyrė trys taškai (svečių naudai), BK "Centre" sudavė skaudų smūgį laimėdami atkarpą (0:8), ir tada nuskambėjus pirmojo kėl. švilpukui komandas jau skyrė 11 taškų (11:22).

Antrasis kėlinukas prasidėjo keturiais "Nepyk" taškais. Supratę, kad šiandien laukia sunki kova, jie kibo į darbą. Sunkiai dirbę gynyboje jie sugebėjo išlyginti rezultatą (26:26), tačiau jėgų jiems neužteko tam, kad išlaikyti tai, ką atidirbo. Septyni iš eilės Sasha Timkov taškai vėl nutolino šeimininkus ir po kėlinuko (28:37).

Trečiasis ketvirtis neįnešė nieko naujo, "Nepyk" laikėsi besivijančių vaidmenyje, o BK "Centre" laiminčiųjų. Šis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias, komandos prametė daug metimų, pradėjo atakuoti kur kas praščiau, visgi tuo pasinaudoti šeimininkams nepavyko, nes jų atakoms trūko išpildymo, metimai buvo skuboti, ir kartais per daug piknaudžiaujantys iš trijų taškų zonos. Po kėlinio (39:51).

Paskutinis kėlinyje dar niekas nebuvo prarasta, tačiau norint įnešti intrigą šeimininkams reikėjo nuo pat pradžių pradėti dirbti, tačiau didelių pastangų nesimatė, o vienas Andrius Burtilius nepajėgė vesti komandos į pergalę, nes šiame kėlinyje jis žaidė gerai. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė BK "Centre" pergalę rezultatu (57:65).

Po rungtynių BK "Centre" komandos strategas B.Karebin kalbėjo : "Rezultatu esame patenkinti, šiandien norėjome laimėti ir tai pavyko, tačiau mane neramina toks didelis klaidų kiekis, jeigu norime nueiti toliau, būtina jas mažinti, būtina įvesti žaidėjų jungtis, kurios leistų kuo lengviau pelnyti taškus". Paklaustas ar tikėjosi šiandien tokios rungtynių eigos, treneris sakė : "Žinote, gerai, kad pirmavome nuolat, tačiau tai, ar taškų kiekis kuriuo laimėjome nėra mūsų tikslas, mūsų tikslas yra įvesti kuo daugiau žaidėjų į komandos žaidimą, turiu omenyje, kad mums galėtų padėti ne vienas ar keli žaidėjai, o visa komanda būtų pavojinga, to mes siekiame."

"Nepyk" : Andrius Burtilius (15), Mantas Valatkevičius (12), Salar Ibrahim (8)

BK "Centre" : Justas Furmanavičius (36), 16 atk,kam , Anton Kozlov (7), Vladislav Yanchuk (7)

"Kaunas" be didesnių problemų palaužė "Nepyk" komandą (2013 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 21:41 val.)BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę (2013 spalio 12 d., šeštadienis, 17:56 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai susitvarkė su „Nepyk“ komanda (2013 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Mindaugo Dilio vedami „Kėdainiai“ sutriuškino BK „Centre“ ekipą (2013 rugsėjo 28 d., šeštadienis, 17:05 val.)„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa (2013 rugsėjo 21 d., šeštadienis, 16:41 val.)„Nepyk“ po pratęsimo parklupdė „Detas Hoptrans Logistics ‒ BRGroup“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 23:51 val.)