BK Centre vs Kėdainiai (40:85)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 28 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Mindaugo Dilio vedami „Kėdainiai“ sutriuškino BK „Centre“ ekipą

2013 rugsėjo 28 d., Šeštadienis, 17:05 val., peržiūros: 2080

Šią šeštadienio popietę (09-28d.) Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko rungtynės tarp šeimininkų BK "Centre" komandos, ir svečių – "Kėdainių". Intriga vyrojo tik pirmame kėlinuke, kada šeimininkai dar laikėsi kiek galėjo, tačiau vėliau rungtynėse ėmė dominuoti "Kėdainiai", ir šventė nesunkią pergalę (40:85) .

Pirmasis ketvirtis prasidėjo dvejais svečių komandos taškais, po kurių sekė keturi iš eilės šeimininkų. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nebuvo galima išskirti favorito, kadangi ekipos žaidė apylygiai. Visgi solidžiau žaidę "Kėdainiai" gale kėlinio susikūrė sau šiokį tokį pranašumą ir laimėjo ketvirtį šešiais taškais. (12:18).

Antrasis kėlinys buvo jau šiek tiek šiurkštesnis rezultato atžvilgiu. Svečių komanda didino tempą ir leisdavosi vis daugiau į greitas atakas, į kurias gintis BK "Centre" ekipa nespėdavo. Pastarieji bandė kibiau gintis, bet fizine jėga ir meistriškumu "Kėdainiai" buvo stipresni, todėl po krepšiu tiesiog dominavo puolime. Ypač gerai sekėsi minėtam M.Diliui, kuris nerado sau lygių, tiek pelnant taškus, tiek kovojant atšokusius kamuolius po savo ir varžovų lenta. (6:17)

Trečias kėlinukas buvo visiškas lūžis BK "Centre" komandai, jie per visą jį surinko 6 taškus, tuo tarpu Kėdainiai atsakė 30. Šeimininkų ekipa leido pažaisti visiems savo 12 žaidėjų, taip bandydami naudotis ilgesniu suoleliu, tačiau šį kartą tai negelbėjo. J.Tsolodskikh dar kartais patempdavo komandą, tačiau ne tiek, kad išvengti tokio rezultato. (6:30)

Ketvirtas kėlinys jau buvo formalumas, kurį reikėjo užbaigti, visgi "Kėdainiai" neatleido vadžių ir norėjo "primušti" varžovus iki galo, nes dar aikštėje buvo pagrindiniai žaidėjai, o atsarginiai žaidė epizodiškai. Po kėlinio (14:20), o galutiniame rezultate (40:85).

Po rungtynių pakalbintas "Kėdainių" kapitonas Kęstutis Zinkus teigė, kad komanda dar neatrodo taip, kaip tikimasi, nes po vasaros reikia atgauti ritmą, bet vylėsi, kad komanda eina teisingu keliu ir rezultatai tik gerės.

BK "Centre" : Jarik Tsolodskikh (15), Kirilo Zamgaev (9), Sasha Timkov (7)

"Kėdainiai" : Mindaugas Dilys (35), 17 atk. kamuolių, Tadas Lukoševičius (20), Domantas Tiškus (11)

„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa (2013 rugsėjo 21 d., šeštadienis, 16:41 val.)„Chemcentras“ netikėtai nugalėjo nepilnos sudėties “Kėdainius“ (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ atkaklioje kovoje palaužė „Kėdainius“ (2013 spalio 17 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„UNITED & Detagama“ lengvai nugalėjo „Kėdainius“ (2013 spalio 05 d., šeštadienis, 14:35 val.)BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę (2013 spalio 12 d., šeštadienis, 17:56 val.)BK "Centre" kovingu žaidimu įveikė "Nepyk" komandą (2013 spalio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)