BK Centre vs Chemcentras (67:53)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 12 d., Šeštadienis, 09:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę

2013 spalio 12 d., Šeštadienis, 17:56 val., peržiūros: 1005

Šeštadienį, spalio 12 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko KKL "Kauno mero taurės 2013" rungtynės, kuriose susitiko BC" Centre" (šeimininkai) ir "Chemcentras" (svečiai). Pirmus tris kėlinukus rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau paskutinio ketvirčio pradžioje "Chemcentras" paleido varžovus, kurie įgijo dviženklį pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre ,rezultatu – 67:53.

Šios dienos rungtynes sėkmingiau pradėjo "Chemcentras" , įgydamas 4 taškų pranašumą ( 5:9), tačiau šeimininkai prabudę iš rytinio miego spurtavo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Svečiams po taiklaus V.Palaičio metimu pavyko sumažinti skirtumą iki trijų. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau visi baudos metimai skriejo pro šalį ir išsaugojo tik triju taškų pranašumą . Rezultatas – 17:14.

Antrąjį ketvirtį "Chemcentras" pradėjo "sausa" atkarpa 9:0 ir perėmė lyderės vaidmenį ( 17:23), o dar po keletos minučių taiklūs tolimi R.Misevičiaus metimai padidino atotrūkį nuo BK "Centre" iki 9 taškų. Likus žaisti apie keturias minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 28:32.

Po ilgosios pertraukos abi komandos demonstravo greitą krepšinį ir kova vyko taškas į tašką ( 40:38), tačiau svečiams pirmiesiems pavyko surenkti mini spurtą ir įgyti 4 taškų pranašumą. Vis dėlto, BK "Centre" atsakė dviems iš eilės tolimais metimais ir persvėrė rezultatą į savas rankas, kur išsaugojo minimalų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas – 48:45.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Chemcentras" buvo bejėgis prieš varžovų zoninę gynybą, o BK "Centre" ataka po atakos rinko lengvus taškus ir didino pranašumą. Sužaidus apie keturias minutes svečiai žaidėjai neatlaikė nervinės įtampos ir gavo tris technines iš eilės, kur tuo pasinaudoję šeimininkai padidino pranašumą iki 18 taškų ( 63:45). "Chemcentro" žaidėjas J.Eitmanavičius dar bandė individualiais veiksmais sumažinti skirtumą, tačiau to buvo per maža, o šeimininkai ramiu žaidimu išsaugojo sukauptą dviženklį pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu – 67:53.

Po pralaimėtų rungtynių "Chemcentro" ekipos treneris, T.Jonkus, kalbėjo:" Nuo pat pradžių komandoje buvo nervinė įtampa.Teisėjams teko daug raminti žaidėjus ir man teko prie to prisidėti, bet trečią kėlinį jau neišlaikė ir nepavyko komandos išlaikyti ramioje būsenoje. Varžovai pasikeitė gynybą į zoninę ir tas labai prisidėjo, nes pradėjom nepataikyti tokių metimų, kuriuos vertėtų pataikyti. Gavosi, kad varžovai pabėgo, o nervinė įtampa pavirti į technines pražangas. Esu šiektiek nusivylęs savo komanda, nes taip negali būt. Teisėjai klysta,o mano darbas yra su jais kalbėti,o ne žaidėjų. Ypač nenorėčiau matyti iš tokių žaidėjų technines pražangas, kurie turėtų vesti komandą į priekį. Tikiuosi, kad ateičiai išsigyvensim šitą ligą, nes nesinori ateinančiam sezonui, kad jau nuo trečio kėlinio komanda nebekovoja. To ir palinkėčiau savo komadai. Prasidės antras etapas, priklausys, kokio pajėgumo komandą gausime, jeigu sužaisime tvarkingai, manau, galime praeiti pirmą etapą."

BK "Centre":J.Furmanavičius ( 30 tšk., 11 atk.kam., 9 išpr.praž.), A.Kozlov ( 17 tšk., 5 rez.perd.), S.Timkov ( 14 tšk., 11 atk.kam.)

"Chemcentras": V.Palaikis ( 17 tšk.) , J.Eitmanavičius ( 15 tšk., 11 atk.kam.), R.Misevičius ( 14 tšk.)

BK "Centre" kovingu žaidimu įveikė "Nepyk" komandą (2013 spalio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Baubilas & Granex“ įtikinamai įveikė BK „Centre“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 16:35 val.)„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa (2013 rugsėjo 21 d., šeštadienis, 16:41 val.)Mindaugo Dilio vedami „Kėdainiai“ sutriuškino BK „Centre“ ekipą (2013 rugsėjo 28 d., šeštadienis, 17:05 val.)„Abstinentai“ privertė „Chemcentrą“ gerokai paprakaituoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 23:25 val.)„Chemcentras“ netikėtai nugalėjo nepilnos sudėties “Kėdainius“ (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)“United & Detagama“ nepajuto jokio pasipriešinimo iš “Chemcentro“ (2013 rugsėjo 24 d., antradienis, 23:54 val.)