Brentex Trailer & Partner vs Vilmista (67:58)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 637

Ketvirtadienį, lapkričio 2 dieną, VDU „Atžalyno“ progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Brentex Trailer & Partner“ bei svečių „Vilmistos“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai ir keitėsi pirmaujančios komandos vardu. Tačiau lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai geriau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje bei iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri po kelių sėkmingų atakų turėjo keturių taškų pranašumą. Tuomet rezultatą persvėrė aikštelės šeimininkai, bet į tai „Vilmista“ atsakė pelnydama devynis taškus be atsako ir įgaudama solidų aštuonių taškų pranašumą. Visgi, tada jie krito į duobę, o tuo pasinaudojo „Brentex Trailer & Partner“, kuri kėlinuką užbaigė 13:2 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:17. Antrojo kėlinuko metu komandos žaidė labai apylygiai. „Vilmistos“ ekipa vis išlygindavo rezultatą ir taip neleisdavo savo varžovams sužaisti sėkmingesnės atkarpos. Praktiškai viso kėlinuko metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:32.

Trečiąjį kėlinį „Brentex Trailer & Partner“ ekipa pradėjo pataikydama šešis baudos metimus iš aštuonių, o pirmuosius taškus šiame ketvirtyje svečiai pelnė sužaidus beveik keturias minutes. Šio kėlinio metu komandos sužaisdavo po sėkmingą atkarpą ir keisdavosi pirmaujančios komandos vaidmeniu. Visgi, skirtumas per daug nekito ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje niekas per daug nekito ir komandos toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, viskas pasikeitė kėlinuko viduryje kuomet „Brentex Trailer & Partner“ ekipa pelnė net dešimt taškų be atsako ir davė rimtą paraišką pergalei. Per likusį kėlinio laiką didžioji dalis svečių metimų skriejo pro šalį ir taip jie nesugebėjo kibtis į kovą dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 67:58.

Aurimas Dervinskas („Brentex Trailer & Partner“):
“Rungtynių pabaigoje ramiau sužaidėm ir geriau apsigynėm. Teisėjai leido pasimušti šiek tiek, bet gerai gerai, pirmą kartą laimėjom šį sezoną“.

„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.),,Brentex Trailer & Partner" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Enerstena' (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)