ATLETAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (73:67)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą"

Andrius Zigmantavičius veržiasi pro Ričardą Brovką
2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 6541
Šį trečiadienio vakarą "Aukso" lygos A pogrupyje "Atletas" savoje aikštėje priėmė "Bangos Energetikos & Diremtos" komandą. Tik vieną pralaimėjimą patyrę svečiai šiandien vertėsi be kelių pagrindinių aukštaūgių. Atletiečiai tuo puikiai naudojosi ir stengėsi žaisti baudos aikštelėje. Visas rungtynes aikštėje vyko atkakli, bekompromisinė kova. Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei bangiečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki minimumo. Visgi, šeimininkai nepalūžo ir dvikovos pabaigoje taikliais baudų metimais įtvirtino savo pergalę rezultatu 73:67.

Rungtynių pradžioje vyko nerezultatyvus bei kietas krepšinis. Per keturias minutes abi komandos pelnė vos keturis taškus. Ekipoms įsižaidus, užvirė lygi, atkakli kova. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą "Atletas" surengė spurtą 9:2 ir taip išsiveržė į priekį. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo septyniais taškais – 21:14.

Antrojo kėlinio pradžioje vyravo nerezultatyvus žaidimas, per dvi minutes nebuvo pelnytas nė taškas. Atletiečiai visą ketvirtį išlaikę persvarą ir pirmoji pusė baigėsi rezultatu 36:31.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė – įnirtinga kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. "Atletas" kėlinio gale vedinas galingai žaidusio Simono Rambyno surengė dar vieną spurtą 13:2 bei vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo aštuoniais taškais – 55:47.

Kad ir kaip
"Bangos Energetikos & Diremtos" krepšininkai besistengė jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Bangiečiai pradėjo nervintis ir technine pražanga buvo nubaustas Donatas Liesis. Ketvirtajam kėliniui įpusėjus, po minutės pertraukėlės, svečiai metė pagrindinį savo kozirį – varžovų spaudimą po visą aikštę. "Atleto" krepšininkai tam nebuvo pasiruošę, dažnai klydo ir skirtumas buvo ištirpęs iki vieno taško. Visgi, susitikimo gale sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie po priešininkų pražangų taikliai metė baudos metimus ir atstatę saugų pranašumą šventė pergalę rezultatu 73:67.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Andrius Zigmantavičius kalbėjo: "Pergalę lėmė, tai kad gerai apsigynėm ir protingai puolėm. Laimėt nežinia ar tikėjomės, bet pasipriešinti, tai tikrai".

Bangiečių treneris Šarūnas Liesis teigė: "Su tokiu žaidimu pralaimėtumėm bet kam. Šiaip pralaimėjimą lėmė, kad visai nesusirinko aukštų žaidėjų, taip pat trūko sėkmės, pramesdavom iš padėčių, iš kurių privaloma pataikyti, taip pat prastai gynėmės bei daug klydom".

"Atleto" gretose dvigubą dublį atliko Karolis Tarvydas (25 taškai, 12 atk. k., 8 išpr. praž.), 24 taškus pelnė Simonas Rambynas, 13 – Martynas Kudakas.

"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipoje 18 taškų įmetė Darius Naudžiūnas (9 atk. k.), 17 – Kristupas Rainys (8 atk. k., 9 išpr. praž.), 15 – Aurimas Karbauskas (6 perimti k.).

Šeimininkai sutikimo teisėjams A. Atkočaičiui ir M. Stankevičiui atitinkamai skyrė 8 ir 6, svečiai atvirkščiai – 6 ir 8 balus.
""
Po atkaklios kovos pergalę šventė "Era+Eternit", nugalėdami "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Atletas" nesunkiai nugalėjo "Neveronis" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:00 val.)Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)Įspūdingas "Bangos Energetika & Diremta" startas "Aukso" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Dumblą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Ktu hidraulinės sistemos" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)"Vilkijos ecowood - tarp gėlių" neatsilaikė prieš "Bangos energetika- Diremta" ekipą (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 21:04 val.)"Korys" po atkaklios kovos palaužė "Bangos Energetika - Diremta" komandą (2008 balandžio 01 d., antradienis, 22:04 val.)