Vilmista vs Hidraulinės sistemos (40:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“

2021 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 331

Gruodžio 12 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vilmista" priemė svečius "Hidraulines sistemas". "Vilmista" buvo iškovoję dvi pergales ir turėjo du pralaimėjimus. "Hidraulinių sistemų" sąskaitoje buvo trys pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė "Hidraulinės sistemos", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 1:5. Baigiantis ketvirtai minutei komandas skyrė penki taškai (3:8), o "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Komandos gan taikliai metė tritaškius, aštuntą minutę "Hidraulines sistemas" pirmavo rezultatu 12:15. Kėlinio antroje pusėje "Hidraulines sistemas" padidino persvarą iki 10 taškų (13:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė 10 taškų (15:25). Ketvirtą minutę skirtumas padidėjo iki 12 taškų (18:30), o "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje "Hidraulines sistemas" didino persvarą. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 16 taškų (20:36). "Vilmista" su finaline kėlinio sirena pataikė tritaškį ir sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (23:43)

Trečio kėlinio pirmoje pusėje "Hidraulines sistemas" po truputi didino persvarą. Sužaidus penkias minutes komandas skyrė 30 taškų (25:55). Devintą minutę "Hidraulines sistemas" paprašė minutės pertraukėlės, o antra kėlinio pusė vyko nerezultatyviai (30:59). Per likusį kėlinio laiką "Hidraulines sistemas" padidino persvarą dar keturiais taškais (30:63). Ketvirtame kėlinyje "Hidraulines sistemas" išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 71:40.

Gytautas Tumasonis

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)