Callcredit vs Hidraulinės sistemos (74:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos"

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 944

Sekmadienį, kovo 25 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių lygos“, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Callcredit“ bei svečių „Hidraulinės sistemos“. Didžiąją dalį rungtynių kontroliavo svečių ekipa. Visgi, viskas pasikeitė per paskutines dešimt minučių, kuomet „Callcredit““ pradėjo spausti savo varžovus.

Rungtynes komandos pradėjo greitu ir rezultatyviu žaidimu. Komandos nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tuo pačiu pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus. Per likusią kėlinio dalį „Hidraulinės sistemos“ komandą, padariusi kelias greitas atakas, kėlinį laimėjo savo naudai – 11:14.

Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą – 17:17. Bet tai truko neilgam, nes svečiai padarė kelias greitas atakas ir jau turėjo 7 taškus savo naudai (17:23). „Callcredit“ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų – 27:32.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai - 46:52.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, bet antroji kėlinio pusė jau priklausė svečiams – jie trijų minučių atkarpą laimėjo 5:0 . Per likusį laiką svečiams nepavyko susižaisti ir išlaikyti turėtą pranašumą. Rungtynes rezultatu – 74:68. (11:14, 16:18, 19:20, 28:16) laimėjo „Callcredit“ komanda.

„Callcredit“ komandos treneris I. Konovalovas: Mūsų pergalę lėmė geras nusiteikimas, kantrybė ir tik komandiškas darbas.

„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ subyrėjo lemiamo ketvirčio metu ir aštuntfinalio starte pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)KTU duobė ketvirtojo kėlinio pradžioje leido triumfuoti „Hidraulinėms sistemoms“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:01 val.)