Kauno technologijos universitetas vs Lemora (63:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 18:28 val., peržiūros: 1350

Sekmadienį Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių aštuntfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technologijos universitetas“ ( „KTU“) ir svečių teisėmis atvykę „Lemora“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 4:4). „KTU“ smeigė du tritaškius paeiliui ir atitrūko nuo varžovų ( 12:7), tačiau svečiai per keletą atakų išlygino rezultatą. Toliau tarp ekipų vyko tritaškių metimų konkursas, kur aikštelės šeimininkai išsaugojo tik dviejų taškų pranašumą ( 20:18). Antrame kėlinyje „Lemora“ pagreitino puolimą , tačiau gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti varžovų aukštaūgius. „KTU“ pavykdavo atitrūkti nuo varžovų, bet E.Daukšas demonstravo puikų pataikymą ir leido „Lemorai“ įgyti 5 taškų pranašumą ( 29:34). Po minutės pertraukėlės „KTU“ atsigavo po šalto dušo , kur neleido varžovams tolti ir komandas skyrė 5 taškai – 33:38.

Po ilgosios pertraukos „Lemora“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą ( 36:46). „KTU“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir skirtumas sumažėjo iki 7 taškų, tačiau varžovai toliau užtikrintai žaidė puolime. Likus žaisti tris minutes aikštelės šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kur skirtumas buvo tik du taškai ( 57:59). Ketvirtame kėlinyje „Lemora“ pradėjo 5:0 atkarpa ( 59:64). L.Macijauskas pademonstravo puikų pataikymą iš toli, kur „KTU“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 61:69). Šeimininkai toliau neatrado savojo žaidimo,o „Lemora“ su kiekviena minute didino pranašumą, kur išlaikė susikrautą pranašumą iki rungtynių galo ir šventė pergalę, rezultatu – 63:79 (20:18, 13:20, 24:21, 6:20)

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 15 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk., Kęstutis Baltakys – 8 tšk.

Lemora: Egidijus Daukša – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 16 tšk., Lukas Palivanas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)